צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספת סקאי

בעת ניקוי ספת סקאי, חשוב להקפיד על מספר אמצעי זהירות כדי להבטיח שתנקו אותה ביעילות מבלי לגרום לנזק. במדריך זה ריכזנו עבורכם את הדברים שכדאי לזכור לפני שאתם מתחילים לנקות את הספה שלכם. בהמשך נדון בנתונים על פיהם קובעים את מחיר ניקוי ספות הסקאי. אם תלמדו איך מנקים ספת סקאי באופן הנכון, תוכלו להמשיך להנות מספה יפה ונקייה לאורך שנים.

איך מנקים ספת סקאי?

 1. השלב הראשון בעת ניקוי ספות סקאי מכל סוג שהוא הוא לקרוא את הוראות היצרן ולבדוק אם יש הנחיות ספציפיות עליהן צריך להקפיד כדי להמשיך להנות מאחריות היצרן וממראה הספה עצמה.
   
 2. שאיבת הלכלוך והאבק על הספה, אם לספר יש כריות שניתן להפריד, זה הזמן לשאוב אותן ולהפריד אותן מהספה.
   
 3. הכינו תמיסת ניקוי מותאמת לניקוי ספות. הקפידו שהיא תענה להוראות היצרן.
   
 4. בדקו את השפעת התמיסה בפינה נסתרת.
   
 5. ניקוי הספה עם מטלית טבולה בתמיסת הניקוי, אין לשפשף כתמים בחוזקה, העדיפות היא לנקות אותם שוב ושוב עם המטלית בצורה עדינה שלא תפגע במרקם הסקאי.
   
 6. יבשו את הספה באמצעות מטלית יבשה. קחו בחשבון שיש ספות סקאי שסופגים מים והייבוש שלהם יכול להיעשות באמצעות שואב או ייבוש רגיל.

על פי מה נקבע מחיר ניקוי ספות סקאי?

עלות ניקוי ספות סקאי משתנה בהתאם לרמת הלכלוך של הספה, גודל הספה ורמת המקצועיות של איש המקצוע שנבחר לביצוע הניקוי. מחיר ניקוי ספת סקאי מתחיל ב-400 ₪ והוא יכול להגיע גם ל-600 ₪ לספת סלון סטנדרטית, תלת מושבית. ההמלצה היא לפנות למספר מומחים העוסקים בתחום לקבלת הצעות מחיר. באמצעות הממשק ספות פלוס, תוכלו בקלות לפתוח פניה ולקבל מספר הצעות מחיר שיקלו מעליכם את הבחירה.

 

מחיר ניקוי ספת סקאי בממוצע

מחיר ניקוי ספת סקאי בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

על מה חשוב להקפיד בעת ניקוי ספות סקאי?

ספות הסקאי נחשבות לקלות לניקוי. למרות זאת יש נקודות עליהן חשוב להקפיד בכדי להבטיח שספת הסקאי שלכם תישמר לאורך שנים.

 • אל תסטו מהוראות היצרן. אם יש הוראות ניקוי ממנו - פעלו על פיהן. 
   
 • אל תשפשפו כתמים. במקום לשפשף את הכתם, נסו להספיג אותו אל תוך המטלית והימנעו משפשוף יתר שעלול לפגוע בריפוד הסקאי או להחדיר את הלכלוך אל לשכבת הספה הפנימית.
   
 • עבדו עם תכשירי ניקוי עדינים בלבד. תכשירי הניקוי חייבים להיות מותאמים לניקוי ספות. יש חומרים שוחקים שעלולים לפגוע בריפוד וחשוב להימנע משימוש בהם.
   
 • הקפידו לא להרטיב את הספה בצורה מוגזמת. ריפוד סקאי לא אמור להתמודד עם לחות גבוהה מידי. 
   
 • בכדי לשמר את ניקיון הספה, כדאי לשאוב את האבק המצטבר על הספה באופן שוטף. 

לסיכום

כדי לבצע ניקוי ספות סקאי צריך להכיר את המיומנות הנדרשת בדגש על הנקודות מהן חשוב להיזהר בכדי להבטיח את שמירת מראה הנקי של הספה.