צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות עור ניקולטי

מערכות ישיבה מבית ניקולטי ידועות כיוקרתיות ומרשימות. באופן כללי, ניקוי ספות עור ניקולטי מצריך היכרות עם הוראות היצרן. יש לא מעט סוגי עור וכל אחד מהם מצריך דרך ניקוי שונה. בכדי שתוכלו להמשיך להנות ממערכת ישיבה מפנקת ונקייה, ריכזנו במדריך זה מידע על העלויות הכרוכות בניקוי ספות עור ניקולטי ובכלל, על מה חשוב לשים דגש בעת ניקוי שכזה.

איך מנקים ספת עור ניקולטי?

החומרים שתצטרכו:

 1. תכשיר עדין לניקוי ריפוד עור או סבון עדין המותאם להוראות היצרן.
   
 2. מטליות רכות ונקיות.
   
 3. מרכך עור (חשוב שיהיה בהתאם להוראות היצרן)
   
 4. שואב אבק עם חיבור מברשת רכה (אופציונלי).

 

ניקוי ספות עור ניקולטי

ניקוי ספות עור ניקולטי – השלבים המלאים

 1. הסירו אבק - שימוש בשואב אבק בעל מברשת רכה  יאפשר לכם להסיר בעדינות אבק ממשטח הספה והחריצים. הקפידו לפעול בעדינות כדי למנוע שריטות בעור. לחילופין, תוכלו לאבק את הספה עם מטלית לחה ונקייה.
   
 2. בדיקה באזור נסתר - לפני מריחת חומר ניקוי כלשהו על הספה כולה, כדאי לבדוק את השפעתו באזור קטן ולא בולט כדי לוודא שהוא לא גורם לנזק כמו שינוי צבע. 
   
 3. הכינו את תמיסת הניקוי בהתאם להוראות היצרן. יש מגוון של מערכות ישיבה של ניקולטי העשויות כל אחת מסוג עור אחר. כך שחשוב להתאים את תכשיר הניקוי לסוג עור הספה שלכם.
   
 4. נקו את הספה - טבלו מטלית רכה ונקייה בתכשיר הניקוי, סחטו להסרת עודפי נוזלים ונגבו בעדינות את כל משטח הספה, תוך שימת לב לכל הכתמים הקיימים. העדיפו תמיד להשתמש בתנועות מעגליות עדינות. אם נתקלתם בכתמים עקשניים, ניתן להשתמש במברשת בעלת זיפים רכים כדי לשפשף בעדינות את האזור, אך שימו לב לא להפעיל לחץ רב מדי. 
   
 5. במהלך הניקוי שטפו את המטלית לעיתים קרובות והחליפו את המים לפי הצורך כדי למנוע מריחת לכלוך. 
   
 6. נגבו את הספה - בעזרת מטלית נקייה נפרדת נגבו את הספה כדי להסיר את כל תכשירי הניקוי שנותרו.
   
 7. המתינו לייבוש יסודי - אפשרו לספת העור להתייבש באוויר באופן טבעי. הימנעו משימוש במייבשי שיער או תנורי חימום שעלולים לפגוע בריפוד. 
   
 8. ריכוך העור - לאחר שהספה התייבשה לחלוטין, יש לרכך את עור הספות בהתאם להוראות ניקולטי. לאחר שהמרכך נספג, השתמשו במטלית נקייה ויבשה כדי להבריק את העור בעדינות לשחזור הברק שלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

מחיר ניקוי ספות עור ניקולטי

בכדי להבטיח שניקוי הספה יעשה בצורה נכונה ומקצועית, פנו למומחים בתחום. ניקוי מקצועי של ספות עור ניקולטי נעשה באמצעות אביזרים ותכשירים מיוחדים. טווח המחירים של ניקוי כזה נע בין 400-800 ₪ למערכת ישיבה תלת מושבית. כאן באתר ספות פלוס תוכלו להנות ממספר הצעות מחיר בדרך לבחירת איש מקצוע.

 

מחיר ניקוי ספות עור ניקולטי בממוצע

מחיר ניקוי ספות עור ניקולטי בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

לסיכום

במדריך זה סיכמנו את השלבים לניקוי ספות עור ניקולטי וציינו את העלות הממוצעת של ניקוי מקצועי. חשוב לציין שגם לאחר ניקיון הספות, חשוב להמשיך לשמר את הניקיון למניעת הצטברות לכלוך קשה לניקוי. כך תבטיחו לעצמכם הנאה ארוכת טווח ממערכת הישיבה שלכם.