צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות עור לבן

ההבדל המרכזי בין ספת עור לבן לספת עור חום הוא שאת הכתמים רואים יותר מהר ובצורה יותר חדה, לכן חשוב לתחזק אותן בצורה יותר תדירה. בעמוד תראו איך לנקות ספת עור לבן בעצמכם, איך לשמור על הספה ותוכלו להשוות בין חברות ניקוי ספות לצורך ניקוי מקצועי.

ניקוי ספת עור לבן בעצמכם

על מנת לנקות ספת עור לבן צריך כף אחת של אבקת סודה לשתייה, 100 מיליליטר מים וכף אחת של מרכך כביסה. ערבבו את כל כל הרכיבים בקערה ועם מטלית נקייה או ספוג מרחו את התערובת על הספה. הסודה לשתייה סופגת את הלחות והשומנים (שהם הכתמים) ומרכך הכביסה עוזר לניקוי ונותן גם ריח טוב לאחר מכן.

 

ניקוי ספת עור לבן

אילו סוגי כתמים מופיעים על ספת עור לבנה

בגלל המבנה שלו, עור לבן נוטה "ללכוד" בתוכו שומנים. עור הוא בהחלט חומר עמיד, אבל זה גם בעוכריו במקרה של כתמים שהוא צובר:

 • כתמי זיעה: כתם זיעה נוצר על ספות פשוט מפני שאנחנו יושבים עליהן. זה לא קורה ברגע, אבל זו הסיבה שצריך לנקות את ספת העור בצורה מקצועית אחת לתקופה. הזיעה נכנסת בתוך הקפלים של העור ונשארת שם עד שמנקים אותה.
   
 • כתמי שמן: כתמי שומן בכלל וכתמי שמן בפרט יותר קשים להסרה מאשר כתמי מים. על מנת להסיר כתם שמן מהספה צריך קודם כל לספוח את השמן היטב ורק אז לנקות. אם הכתם מאוד טרי ופעלתם בזמן ייתכן שתוכלו לספוח את כל השמן.
   
 • כתמי שתן: כמה שאנחנו מקווים שזה לא יקרה, למי מאיתנו שיש כלבים יודע שלפעמים הם משתינים על הספה. לצורך ניקוי שתן מספת עור מומלץ קודם כל לבדוק האם ניתן להסיר את הריפוד ולכבס אותו. במידה וכן עשו זאת ודאגו לייבש אותו בשמש ולא במייבש.

מה המחיר של ניקוי ספות מעור לבן בצורה מקצועית?

מחיר ניקוי ספות מעור לבן על ידי חברה מקצועית לרוב נע בין 120 - 150 ש"ח למושב. כלומר לספה ממוצעת של 3 מושבים המחיר יהיה 360 - 450 ש"ח.

 

מחיר ניקוי ספת עור לבן 3 מושבים בממוצע

מחיר ניקוי ספת עור לבן 3 מושבים בממוצע: 405 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 360 ₪

השוו מחירים בין חברות ניקוי ספות לניקוי ספות מעור לבן

מחיר ניקוי ספה מעור לבן הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם למספר דברים:

 • מספר המושבים: כמו שאמרנו בפסקה הקודמת מחיר ניקוי ספת עור לבן משתנה בהתאם למספר המושבים. ניקוי של ספה עם 2 מושבים לא תהיה שווה למחיר של ניקוי ספת עור עם 3-4 מושבים.
   
 • ריפודים נוספים: רוב חברות ניקוי הספות מנקות גם סוגי בדים וריפודים אחרים כמו מזרונות ושטיחים. אם תסגרו עם אותה החברה ניקוי ספת עור לבן ביחד עם עוד ספות וריפודים אחרים המחיר לניקוי הספה ירד.
   
 • חברת ניקוי הספות: לא כל חברות ניקוי הספות לוקחות מחיר זהה עבור ניקוי ספת עור לבן. זה גם אם מדובר על אותה ספה בדיוק, ולכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. התקשרו לפורטל ספות פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר לניקוי ספת העור הלבן שלכם וחסכו עד 37% במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

כך תשמרו על ספת העור הלבנה שלכם

מצאתם חברת ניקוי ספות, השוותם מחירים, היא ניקתה את הספה שלכם והיא נראית מעולה. מה עכשיו? צריך לשמור עליה. חשוב להבין שהעור עובר חמצון, מה שיותר בולט בעור לבן, וזה משהו שלא באמת ניתן למנוע אבל כן ניתן להאט אותו. איך עושים את זה?

 • הוראות היצרן: הטיפ הטוב ביותר הוא לקרוא את הוראות היצרן לתחזוקה. לא כל ספת עור לבן זהה לשנייה והיצרן יודע בצורה הכי טובה איך לשמור על הספה שהוא מייצר.
   
 • טפלו בכתמים מהר: טיפ נוסף לניקוי ספת עור לבן הוא לנסות לנקות כתמים שנוצרו כמה שיותר מהר. סודה לשתייה סופחת נוזלים,לכן זו צריכה להיות התגובה הראושנית שלכם אם נוצר כתם על הספה.
   
 • הזמינו ניקוי מקצועי: כמו שאמרנו לכם חמצון זו לא פעולה שאפשר באמת למנוע, אבל ניקוי ספות מקצועי אחת לתקופה יגרום לספה שלכם להיראות מעולה.

כל כמה זמן צריך לעשות ניקוי ספות עור לבן מקצועי?

ניקוי ספות עור לבן מקצועי מומלץ לעשות אחת ל-6 חודשים. עם זאת במידה ואתם גרים בבית עם הרבה אנשים או שאתם נוהגים לארח יכול להיות שכדאי לכם לנקות את הספה אחת ל-4 חודשים.

 

כל כמה זמן להזמין ניקוי ספות עור לבן מקצועי
5 חודשים
6 חודשים משך זמן 4 חודשים