צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות עור הפוך

בעמוד זה תמצאו את כל המידע החשוב בנוגע לניקוי ספות עור הפוך (ניקוי ספת זמש): כמה עולה השירות וכיצד הוא מתבצע? באיזה תדירות נדרשת לנקות ספות זמש ועוד.

מהו המחיר לניקוי ספות עור הפוך?

המחיר לניקוי של ספת זמש עם שלושה מושבים, נע בטווח שבין 300 ש"ח ל-400 ש"ח. במידה ותנקו סלון שלם מזמש, ייתכן ותוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי למדי וזאת מאחר וכל העבודה מתבצעת באותו הביקור. מחיר ניקוי ספות עור הפוך נקבע גם בין היתר לפי כמות הכתמים ומצבה של הספה שלכם ולכן בשביל לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר, מומלץ לשלוח וידאו קצר או תמונה של הספה לבעל המקצוע.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור הפוך

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור הפוך: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד מתבצע התהליך של ניקוי ספות זמש?

בשביל לנקות ספת זמש, כדאי תחילה לנסות ולשאוב אותה באמצעות שואב אבק וזאת על מנת להוציא שכבה חיצונית של אבק ואיתו גם לא מעט לכלוך.

 

לאחר מכן, יש לשייף את האזור בו זיהיתם כתם באמצעות נייר ליטוש זכוכית (מספר 0) בגוון בהיר או להשתמש בקובייה מיוחדת אשר דומה בצורתה למחק ובסיום הניקוי עם הקובייה, יש לנקות את האזור באמצעות במברשת מיוחדת שתסיר את הלכלוך.

 

ומה אסור לעשות? יש להימנע משימוש במים, לרבות מגבונים וחומרי ניקוי כאלה ואחרים שאינם חומרים ייעודיים המתאימים לניקוי ספות זמש.

 

ניקוי ספות מעור הפוך

ניקוי ספת זמש ע"י חברה מקצועית

כאשר מדובר על ניקוי ספת זמש, כדאי להשאיר את העבודה לגורם מקצועי ומיומן. ניקוי מסוג זה עשוי להיות קשה לביצוע, בעיקר בגלל שאנו מוגבלים לשימוש בחומרים מסוימים ולא יכולים לבצע את הניקוי בעזרת מטלית לחה, מגבון או אפילו מים וסבון, בשונה למשל מניקוי של ספות עור או ניקוי ספות מבד. מעוניינים לקבל הצעת מחיר מחברה לניקוי ספות אשר מגיעה עד בית הלקוח? השאירו פרטים בטופס המופיע כאן ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

באיזו תדירות יש לנקות ספות מעור הפוך?

מומלץ לבצע ניקוי של ספות מעור הפוך בתדירות של פעם בשנה לכל הפחות. במצב זה, תוכלו לשמור על הספה במצב טוב ולטפל בכתמים לפני שהם נכנסים אל עומק הספה. כל חברה לניקוי ספות תסביר לכם כי למועד הזמנת השירות יש חשיבות ולעיתים כאשר מטפלים בכתם בזמן, יהיה ניתן להסירו מהר יותר. אגב, למקרה שתהיתם, תהליך הניקוי של ספות מעור הפוך עשוי לקחת כמה שעות (בין שעתיים לשלוש) ולרוב מתבצע בבית הלקוח. 

ניקוי ספות זמש - כמה זמן זה לוקח?

במידה והניקיון של הספה מתבצע על ידי חברה מקצועית, סביר להניח שמשך הניקיון יקח בין 20 דקות ל-40 דקות לניקוי ספות זמש גדולות עם 3 מושבים. במידה ומדובר על ניקיון של ספת זמש קטנה של שני מושבים, התהליך יכול לקחת גם רבע שעה או 20 דקות. יש לציין כי משך הניקיון תלוי במיומנות של חברת הניקיון, בכמות הכתמים שעל הספה ובמצבה הכללי.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

ניקוי ספות עור הפוך עשה זאת בעצמך - האם אפשרי?

אפשר לנקות ספות זמש לבד כאשר הפעולה מתבצעת באמצעות ניקוי עור הפוך ראשוני עם מטלית נקייה. שפשפו את הכתם ובדקו האם הכתם נחלש. בנוסף, ניתן לנקות ספות עור הפוך באופן עצמאי גם על ידי שימוש בחומץ לבן. שיטה זו יכולה להיות אפקטיבית למדי אך צריך לדעת לעשות את הניקוי בצורה נכונה ובמלי לפגוע בעור בעת השפשוף.

סובלים מאלרגיה? הזמינו ניקוי סלון עור הפוך

ניקוי ספות עור הפוך הוא חשוב ולא רק בגלל שאנו מעוניינים לחדש את מראה הספה. לניקוי יש מטרה נוספת והיא השמדת מזיקים כמו קרדית האבק - יצור מיקרוסקופי אשר חי באזורים בהם יש אבק, לכלוך ולחות.

 

קרדית האבק עשוי לגרום לאלרגיות שונות ומאחר ומדובר במזיק אשר אוהב מאוד עור זמש ומרבה לרבוץ בו, כדאי להקפיד על ניקוי סלון עור הפוך יתר על המידה.

 

היות וספות זמש צוברות חיידקים, בקטריות ומזיקים, הדחיפות לניקוי של ספות מעור הפוך גבוהה למדי:

 

דחיפות לניקיון ספות זמש (למניעת אלרגיות)

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מדוע הניקוי של ספות זמש עשוי להיות יקר יותר?

בהשוואה לניקוי של ספות מעור רגיל, המחיר של ניקוי ספות זמש גבוה יותר והסיבה לכך היא שתהליך הניקוי ארוך הרבה יותר מאחר והנוזלים נכנסים לעומקה של הספה. בנוסף, עור הפוך הוא עדין מאוד ולכן יש לבצע את הניקוי בצורה זהירה ואחראית על מנת לא לפגוע בספה.

איך מורידים כתם שמן מעור הפוך?

ניתן לנקות ולהסיר כתמי שמן מספות עור הפוך באמצעות מחיקת השם עם מחק. המחיקה צריכה להתבצע בעדינות על מנת לא לגרום לנזקים לספה. בנוסף, ניתן להוריד כתמי שמן מעור הפוך באמצעות פיזור טלק או עם מטלית מיקרופייבר.

 

שיטות להסרת שמן מספות זמש כיצד השיטה עובדת?
מחק ביצוע ניקוי עדין של הכתם עם מחק
טלק פיזור טלק על הספה באופן יומי למשך שבוע
ווקס צביעה וכיסוי של כתם השמן עם ווקס שקוף
מטלית לוקחים מטלית כותנה או מיקרופייבר וסופגים את השמן

שאלות על ניקוי ספות עור הפוך

האם ניתן לנקות ספות מעור הפוך לבד?

ניקוי ספות עור הפוך בשיטת עשה זאת בעצמך הוא אומנם אפשרי, אך יש לדעת באילו חומרים להשתמש ומה עשוי לגרום נזק לספה שלכם. על כן קראו את ההמלצות שרשמנו בעמוד זה והימנעו משימוש במרכך עור או חומרים אחרים שעשויים לפגוע בזמש.


האם מותר להשתמש במגבונים לניקוי ספת זמש?

ממש לא. המגבון עשוי להשאיר כתם על הספה ויש להימנע משימוש בו. גם השימוש בחומרים כימיים מסוגים שונים הוא אסור ויש להקפיד על שימוש בנוזל לניקוי ספות מעור הפוך.