צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות עור הפוך

בעמוד זה תמצאו את כל המידע החשוב בנוגע לניקוי ספות עור הפוך: כמה עולה השירות וכיצד הוא מתבצע? באיזה תדירות נדרשת לנקות ספות זמש ועוד.

מהו המחיר לניקוי ספות עור הפוך?

המחיר לניקוי של ספת זמש עם שלושה מושבים, נע בטווח שבין 300 ש"ח ל-400 ש"ח. במידה ותנקו סלון שלם מזמש, ייתכן ותוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי למדי וזאת מאחר וכל העבודה מתבצעת באותו הביקור. מחיר ניקוי ספות עור הפוך נקבע גם בין היתר לפי כמות הכתמים ומצבה של הספה שלכם ולכן בשביל לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר, מומלץ לשלוח וידאו קצר או תמונה של הספה לבעל המקצוע.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור הפוך

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור הפוך: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד מתבצע התהליך של ניקוי ספות זמש?

בשביל לנקות ספת זמש, כדאי תחילה לנסות ולשאוב אותה באמצעות שואב אבק וזאת על מנת להוציא שכבה חיצונית של אבק ואיתו גם לא מעט לכלוך.

 

לאחר מכן, יש לשייף את האזור בו זיהיתם כתם באמצעות נייר ליטוש זכוכית (מספר 0) בגוון בהיר או להשתמש בקובייה מיוחדת אשר דומה בצורתה למחק ובסיום הניקוי עם הקובייה, יש לנקות את האזור באמצעות במברשת מיוחדת שתסיר את הלכלוך.

 

ומה אסור לעשות? יש להימנע משימוש במים, לרבות מגבונים וחומרי ניקוי כאלה ואחרים שאינם חומרים ייעודיים המתאימים לניקוי ספות זמש.

 

ניקוי ספות מעור הפוך

ניקוי ספת זמש ע"י חברה מקצועית

כאשר מדובר על ניקוי ספת זמש, כדאי להשאיר את העבודה לגורם מקצועי ומיומן. ניקוי מסוג זה עשוי להיות קשה לביצוע, בעיקר בגלל שאנו מוגבלים לשימוש בחומרים מסוימים ולא יכולים לבצע את הניקוי בעזרת מטלית לחה, מגבון או אפילו מים וסבון, בשונה למשל מניקוי של ספות עור או ניקוי ספות מבד. מעוניינים לקבל הצעת מחיר מחברה לניקוי ספות אשר מגיעה עד בית הלקוח? השאירו פרטים בטופס המופיע כאן ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

באיזו תדירות יש לנקות ספות מעור הפוך?

מומלץ לבצע ניקוי של ספות מעור הפוך בתדירות של פעם בשנה לכל הפחות. במצב זה, תוכלו לשמור על הספה במצב טוב ולטפל בכתמים לפני שהם נכנסים אל עומק הספה. כל חברה לניקוי ספות תסביר לכם כי למועד הזמנת השירות יש חשיבות ולעיתים כאשר מטפלים בכתם בזמן, יהיה ניתן להסירו מהר יותר. אגב, למקרה שתהיתם, תהליך הניקוי של ספות מעור הפוך עשוי לקחת כמה שעות (בין שעתיים לשלוש) ולרוב מתבצע בבית הלקוח. 

שאלות נפוצות על ניקוי ספות עור הפוך

האם ניתן לנקות ספות מעור הפוך לבד?

ניקוי ספות עור הפוך בשיטת עשה זאת בעצמך הוא אומנם אפשרי, אך יש לדעת באילו חומרים להשתמש ומה עשוי לגרום נזק לספה שלכם. על כן קראו את ההמלצות שרשמנו בעמוד זה והימנעו משימוש במרכך עור או חומרים אחרים שעשויים לפגוע בזמש.


האם מותר להשתמש במגבונים לניקוי ספת זמש?

ממש לא. המגבון עשוי להשאיר כתם על הספה ויש להימנע משימוש בו. גם השימוש בחומרים כימיים מסוגים שונים הוא אסור ויש להקפיד על שימוש בנוזל לניקוי ספות מעור הפוך.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה