צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות דמוי עור

נשפך לכם משהו על הספה? סתם עבר זמן והיא כבר נראית נורא? נסו לנקות את ספת דמוי העור שלכם בעצמכם או להזמין ניקוי מקצועי של הספה. כולל ספת דמוי עור לבן.

מחיר ניקוי של ספה דמוי עור מקצועי

מחיר של ניקוי ספת דמוי עור מקצועי יעלה בין 350 - 250 ש"ח לספה של 3 מושבים. אם יש לכם ספה בגודל שונה תוכלו להסתכל במחירון ניקוי הספות שלנו. שימו לב שהמחיר הוא לניקוי ספה דמוי עור סטנדרטי ובמידה ויש לכלוך שדורש עבודה מיוחדת המחיר עלול לעלות מעט יותר.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות דמוי עור 3 מושבים

מחיר ממוצע לניקוי ספות דמוי עור 3 מושבים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

השיגו ניקוי של ספה דמוי עור בזול

בשביל להשיג ניקוי של ספת דמוי עור בזול היינו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות שונות ולראות את המחירים שהן נותנות לכם. ראיתם שהמחירים נמצאים בטווח שאספנו ותדעו אם חברת ניקוי ספות נותנת לכם מחיר מופקע או הגיוני. כשמשאירים פרטים אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר מ- 3 חברות ניקוי ספות שונות וככה תוכלו לקבל מחיר טוב יותר.

 

ניקוי ספת דמוי עור

האם כדאי לנקות ספת דמוי עור בעצמכם?

הרבה פעמים אנחנו נשאלים האם כדאי לנקות ספת דמוי עור בעצמכם. ובכן נוכל להגיד שספת דמוי עור היא לא סוג הריפוד העדין ביותר לספה, אבל בהחלט משהו שיכול להיהרס אם לא שמים לב לדברים הנכונים או שהכתם כבר שם את רגלו בספה ונמצא שם זמן רב.

 

השירות לא מאוד יקר, אבל אם אתם מצליחים לנקות בעצמכם ולעשות עבודה טובה בהחלט תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים. במידה ומדובר בניקוי ספה דמוי עור לבן שימו לב שלפעמים תוכלו לנקות אותה אבל לפעמים מדובר בבלאי ולא תוכלו לנקות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

איך תנקו ספת דמוי עור בעצמכם?

ישנן כמה שיטות בשביל ניקוי ספת דמוי עור. באופן מפתיע לא תצטרכו לקנות חומרים מאוד מורכבים, אבל כן ייתכן שתצטרכו להצטיד במברשת עדינה לניקוי ספות דמוי עור. אז ניקוי ספות דמוי עור - הנה השיטות:

  • מטלית לחה: הפיתרון הכי פשוט לנסות לנקות כל דבר יכול לעבוד גם פה. אם אתם משתמשים במגבונים שימו לב לא להשתמש במגבונים ריחניים כדי שלא ישאירו שכבה לא רצויה על הספה שלכם.
     
  • חומץ לבן: ניקוי ספות עם חומץ הוא מאוד נפוץ כי החומץ הוא חומר שיכול לפרק שומנים שהופכים לכתמים על הספה והוא לא מותיר אחריו ריח. ערבבו ביחס שווה מים וחומץ, טבלו מטלית יבשה ועברו על הכתם.
     
  • לימון: כנראה שלימון לא רק מוסיף המון הוא גם מנקה המון. קחו קצת מים, הוסיפו קליפות לימון ובשלו רבע שעה. בסוף הוסיפו מעט מלח לימון וחומץ וערבבו. אחרי שהתמיסה מתקררת קחו מטלית, טבלו אותה בתמיסה והרטיבו את הכתמים.

שימו לב שבדומה לניקוי ספות עור כשאתם מנקים את ספת דמוי העור שלכם בעצמכם היינו ממליצים קודם לשים את חומר הניקוי שלכם על פינה לא נראית לעין על הספה ולחכות כמה דקות לראות איך היא מגיבה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה