צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות לאחר הצפה

הייתה לכם הצפה בבית? אחרי שקודם כל הזמנתם ביובית שתשאב אותה עכשיו נותר לטפל בספות. בעמוד תראו אילו ספות ניתן לנקות ואילו ייתכן שעבר זמנן ותוכלו לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות.

האם את כל הספות ניתן לנקות לאחר הצפה?

חשוב לומר שלא את כל הספות בהכרח אפשר לנקות לאחר הצפה. זה מאוד תלוי בסוג הריפוד שלכם וכמה מים חדרו אליו. אם מדובר על ספה מבד סינטטי, לדוגמה אימפלה, שדוחה מים כנראה שיהיה לכם סיכוי יותר גבוה שהספה תשרוד כי הוא לא ספג את כל המים. עם זאת אם יש לכם ספה מבד טבעי כמו קטיפה או כותנה יש מצב שלא יהיה ניתן לנקות אותן. מה לגבי עור? גם שם יהיו ריפודי עור שדוחים מים ולכן לא בהכרח יספגו את המים מההצפה ויש כאלה שלא.

 

ספה בהצפה

איך מתבצע ניקוי ספות לאחר הצפה?

רוב העבודה של ניקוי ספות לאחר הצפה היא ייבוש של המים. לפעמים שואב מקצועי של חברות ניקיון ספות יהיה מספיק ולפעמים תצטרכו גם להסיר את הריפוד (במידה וניתן). ישנם ריפוד שגם עמידים בפני שמש, כך שהם יוכלו להתייבש בצורה יותר מהירה.

כמה עולה ניקוי ספות לאחר הצפה?

קשה לתת הצעת מחיר לניקוי ספות אחרי הצפה כי זה מאוד תלוי בנזק שספגה הספה שלכם. נוכל לתת לכם הערכת מחיר של ניקוי ספה "סטנדרטי" שהוא יהיה בין 80 - 120 ש"ח למושב. רוב חברות ניקוי הספות יקחו לכם מינימום, אז מומלץ לוודא זאת לפני כן.

 

מחיר ממוצע לניקוי מושב בספה

מחיר ממוצע לניקוי מושב בספה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

השוו מחירי ניקוי ספות לאחר נזקי מים וחסכו

בשביל לחסוך במחיר ניקוי ספות לאחר נזקי מים מומלץ לקבל יותר מהצעת מחיר אחת. כך תוכלו להשוות בין המחירים ולחסוך. תוכלו לערוך השוואת מחירים לניקוי ספות ממש כאן בספות פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקוי ספות בעיר שלכם. השוו וחסכו עד 37% במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

ניקוי ריפודים, שטיחים ומזרנים אחרי הצפה

כדאי לדעת שלרוב אותה חברה שמנקה את הספות גם מנקה ריפוד נוספים כמו שטיחים ומזרנים. במקרה של ניקוי מזרנים העבודה תתרכז בעיקר בשאיבה של המים ועזרה בייבוש במזרן. במקרה של ניקוי שטיחים לאחר הצפה יש מצב שתצטרכו לשלוח את השטיח לניקוי במפעל, בהתאם לרגישות שלו.