צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בקיטור

זקוקים לניקוי מיטבי של הספות שלכם? כאן תוכלו להכיר את שיטת ניקוי ספות בקיטור, מדוע דווקא כדאי להשתמש בה, מהם המחירים לניקוי ספות בד ועור בקיטור? כיצד מתבצע הליך זה? ואיך בפשטות תוכלו דרך פורטל ספות פלוס להשוות בין חברות ניקוי ספות עור בקיטור ולחסוך בלא מעט כסף.

מדוע כדאי לבצע ניקוי ספות עור בקיטור?

ניקוי ספות עור בקיטור מביא להשמדה מקסימלית של חיידקים ובקטריות ע"י אדי מים רותחים המוזרקים בלחץ גבוה לספה עצמה ומשמידים את הליכלוך והחיידקים השונים כשלבסוף מתבצעת שאיבה של המים שהוזרקו לספה יחד עם שאריות הליכלוך. שיטת הניקוי ספות בקיטור נחשבת גם לבטוחה כי היא מאפשרת ניקוי עמוק של הליכלוך מבלי לפזרו באוויר ולשאיבה שלו בתום ההליך.

 

ניקוי ספות בקיטור

מחיר ניקוי ספות בקיטור

מחיר ניקוי ספות בד בקיטור נע בין 160 - 240 ש"ח לספה דו מושבית. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הספה ולמורכבות ביצוע העבודה.
 

מחיר ניקוי ספות בקיטור בממוצע

מחיר ניקוי ספות בקיטור בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 240 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪

 • במידה ומדובר בניקוי ספות עור בקיטור - המחיר ינוע בין 240 - 300 ש"ח לספת עור דו מושבית ומחיר זה עשוי להתייקר בהתאם לספה גדולה יותר או למורכבות ביצוע ההליך.
 • לחצו כאן וראו מחירי ניקוי ספות נוספים.

ניקוי ספות עור בקיטור 

לפני הליך ניקוי ספות עור בקיטור יבוצע ריסוס של חומרי ניקוי אקולוגיים על ספת העור ולאחר השרייה של חומרי הניקיון בספה, שיביאו לפירוק הליכלוך, חברת הניקיון תשתמש במכונת הקיטור שתחדיר מים רותחים באמצעות לחץ מים גבוה ותאפשר לליכלוך להתנתק מעור הספה, מיד אחרי תתבצע שאיבה של המים שהוחדרו ע"י מכונת הקיטור למיכל ייעודי.

השוו בין מנקי ספות באמצעות קיטור

הספה מלוכלכת ושומנית? זה הזמן לבצע ניקוי היקפי ודעו כי שיטת ניקוי ספות בקיטור היא המומלצת ביותר אך לא כל חברת ניקוי משתמשת בשיטה זו לכן ע"מ לחסוך מכם זמני חיפושים ארוכים דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בפורטל ספות פלוס ולקבל עד 3 חברות ניקוי המבצעות ניקוי ספות בד ועור באמצעות קיטור, שביניהן תוכלו להשוות ולחסוך בכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

כיצד מתבצע הליך ניקוי ספות בקיטור?

דעו כי הליך ניקוי ספות בקיטור מבוצע אצלכם בבית ואת שלביו נתאר מתחת:

 1.  אבחון הכתם: צוות הניקוי יבצע איבחון של סוג הבד של הספה ואת סוגי הכתמים והליכלוך שיש לנקות לשם התאמת סוג חומר הניקוי.
   
 2. מיגון רהיטים: צוות הניקוי יבצע מיגון של הריצפה והריהוט הקיים ע"מ לבצע הליך ניקוי ספות עור בקיטור באופן שלא יפגע ברכוש הבית.
   
 3. יישום חומרי ניקוי: צוות הניקוי יחל ביישום חומרי ניקוי על הספה והשרייתם בבד הספה - דבר היביא לפירוק הליכלוך בתוך הספה עצמה ומחוצה לה.
   
 4. החלת הקיטור: צוות הניקוי יחל בניקוי ספות עור בקיטור - המכשיר יעביר בלחץ גבוה מים בטמפ' 90 מעלות שאליהם מתווספים אדים - פעולה זאת בשילוב חומרי הניקוי שהושרו קודם לכן מביאים להסרת של כתמים קשים ביותר ונוסף לכך נעשה חיטוי כולל לשטחי הספה.
   
 5. שאיבת המים: לאחר שהחדירו מים באמצעות מכשיר קיטור, צוות הניקוי יבצע שאיבה של המים הנ"ל מהספה ע"י אותו מכשיר - מה שיביא לניקוי מלא של הספה.

איך בוחרים חברה לניקוי ספות קיטור

להלן, מספר דגשים חשובים לפני שאתם בוחרים לבצע ניקוי ספות בקיטור:

 • ניסיון - לא כל חברת ניקיון של ריהוט מבצעת ניקיון ספות בקיטור לכן בררו עוד בטלפון אם הם מבצעים שירותי ניקוי ספות בקיטור, במידה והם עונים לחיוב - תוכלו לברר אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שנעזרו בחברת הניקיון הנ"ל.
   
 • תיאום ציפיות - כדי לחסוך בעוגמת נפש שלכם - בקשו מחברת הניקוי שתעריך את חומרת הכתמים בספה שלכם כדי ליידע אם פעולת ניקוי באמצעות קיטור תסיר כתמים אלו או לחילופין - תביא להטבה במראה הכתמים בלבד.
   
 • שירות ניקוי משלים - לפני שתזמינו את חברת הניקיון בדקו אם קיימים רהיטים נוספים שברצונכם לנקות - כגון כיסאות, מזרנים וכד'. הליך זה עשוי להוזיל לכם את מחיר העבודה הסופי בהשוואה לאם תזמינו שירות ניקיון נפרד לכל רהיט.