צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בקרית אתא

אם הספה שלכם כבר איבדה את הברק שכל כך מאפיין אותה, אולי זה הזמן להזמין שירות של ניקוי ספות בקרית אתא. מתי תצטרכו להזמין את השירות וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

מתי צריך להזמין חברת ניקוי ספות בקרית אתא?

יש מגוון מקרים שבהם תצטרכו להזמין חברת ניקוי ספות בקרית אתא, אלא הנפוצים שבהם:

 • כתמי עובש: יש מקרים שבהם כתמי עובש מתחילים להצטבר על הבד של הספה, זה קורה בדרך כלל כתוצאה מזיעת הגוף שלנו. במצב כזה, אין לכם ברירה אלא להזמין חברת ניקוי ספות בקרית אתא שתבצע ניקוי של כתמי העובש מהספה, באמצעות תכשיר ייעודי.
   

 • כתמי שמן: כתמי שמן על הספה הם כתמים שקשה מאוד להסיר באמצעים ביתיים, לאור העובדה שהשמן מצליח ממש לחדור לסיבים של הספה. במצב כזה, חברת ניקוי ספות בקרית אתא תבצע שימוש בתכשירי ניקיון מיוחדים שיודעים לפרק את השומן ולהסיר אותו מהספה.
   

 • הסרת ריחות: אם יש לכם בעלי חיים בבית, אתם ודאי מכירים את התופעה של ריחות לא נעימים מהספה, בדרך כלל כתוצאה מהפרווה של החיה או חלילה שתן שלה. במצב כזה, חברת ניקיון בקרית אתא תבצע שימוש בתכשירים מיוחדים שמסוגלים לנטרל את הריחות הלא נעימים הללו.


ניקוי ספות בקרית אתא

מהו מחיר ניקוי ספות בקרית אתא?

מחיר ניקוי ספות בקרית אתא משתנה בהתאם לסוג הספה וכמובן למורכבות ההסרה של הכתמים בספה.


מחירון ניקוי ספות בקרית אתא

מחיר ניקוי ספת בד 2 מושבים בקרית אתא

160 - 240 ש"ח
מחיר ניקוי ספת עור 2 מושבים בקרית אתא

240 - 300 ש"ח
מחיר ניקוי ספת בד 3 מושבים בקרית אתא

240 - 360 ש"ח
מחיר ניקוי סלון בד 2+3 בקריית אתא

400 - 600 ש"ח
מחיר ניקוי ניקוי סלון עור 2+3 בקריית אתא

600 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

איך תוכלו להוזיל ניקוי ספות בד בקרית אתא?

אם אתם צריכים להזמיו שירות של ניקוי ספות בד בקרית אתא, אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה הצעות מחיר שונות ולעשות השוואה ביניהן. תוכלו לעשות את זה בקלות באמצעות האתר שלנו, פשוט שלחו את הפרטים שלכם בטופס המקוון ותקבלו עד 3 הצעות מחיר שונות לשירות שאתם מעוניינים בו. השוו בין הצעות המחיר ותוכלו לחסוך עשרות אחוזים בעלות של השירות.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

מה חשוב לבדוק לפני ניקוי ספות עור בקרית אתא?

לפני שמזמינים שירות ניקוי ספות מעור, חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

 • ניסיון ומוניטין: ודאו שהחברה בעלת ניסיון מוכח בניקוי ספות מעור. ניתן לקרוא ביקורות מקוונות, לבקש המלצות מחברים או בני משפחה, או לברר באיגודי ניקיון מקצועיים.
   

 • שיטות ניקוי: שאלו את החברה אילו שיטות ניקוי הן משתמשות בהן. ודאו שהן משתמשות בחומרים ובשיטות המתאימים לסוג העור של הספה שלכם.
   

 • אחריות: ודאו שהחברה מציעה אחריות על עבודתה. זה יבטיח לכם שהיא תעמוד מאחורי עבודתה ותתקן כל בעיה שעלולה להתעורר לאחר מכן.
   

ניקוי ספות בקרית אתא

ניקוי ספות בקרית אתא בבית הלקוח: האם יש שירות כזה?

בהחלט, כיום רוב החברות מספקות שירות של ניקוי ספות בקרית אתא בבית הלקוח, כך שממש אין צורך לקחת את הספה למפעל. בניגוד לעבר, כיום לחברות הניקיון יש את כל המכשור הנייד שהם צריכים על מנת לנקות את הספה בביתכם בצורה מושלמת.