צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בקריות

נשפך לכם הקפה על הספה ובפעם הקודמת שניסיתם לנקות זה לא צלח בדיוק? יכול להיות שמומלץ להזמין ניקוי ספות בקריות מחברה מקצועית שתעשה את העבודה בצורה יותר טובה ותדע איך להתייחס לסוג בד או עור של הספה שלכם.

מחיר ניקוי ספות בקריות

כשאתם מחפשים ניקוי ספות על ידי חברה מקצועית חשוב להבין שהמחיר שתשלמו הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג הריפוד שלכם, גודל הספה וחברת ניקוי הספות עצמה. מחיר ניקוי ספות בקריות לרוב ינוע באזור ה- 100 ש"ח למושב של ספה. לדוגמה ניקוי ספה של 2 מושבים יעלה בין 150 - 250 ש"ח. תוכלו לראות מחירי ניקוי ספות נוספים בהתאם לסוג בד וגודל ספות.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספה 2 מושבים בקריות

מחיר ממוצע לניקוי ספה 2 מושבים בקריות: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

בדקו איזה סוג בד יש לכם

בכל הנוגע לניקוי ספות בד חשוב לוודא איזה סוג בד יש לכם. ישנם הרבה סוגי בדים לריפוד ויש לכל אחד מהם ייחודיות ואיכותיות שבשביל לשמור עליהם צריך להכיר טוב את סוג הבד. חלק מהבדים אי אפשר לשפשף, רק לטפוח, חלק אסור לייבש בשמש ועוד כל מיני דקויות. זה אחד היתרונות של הזמנת ניקוי ספות בד בקריות מחברה מקצועית - הם יכירו את סוג הבד שלכם וידעו להתמודד איתו בצורה הנכונה.

 

ניקוי ספות בד בקריות

איך תמצאו ניקוי ספות בקריות בזול

זוכרים שאמרנו לכם שהמחיר של ניקוי ספות בקריות ישתנה בהתאם לחברת ניקוי הספות עצמה? זה המפתח למציאת ניקוי ספות בקריות בזול. אנחנו ממליצים לקבל הצעות מחיר ממספר חברות ניקוי ספות באיזור שלכם כדי לנסות לקבל מחיר טוב יותר על ניקוי הספה שלכם. תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות ניקוי ספות בקריות. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

הזמינו ניקוי ספות עור מקצועי

כמו בניקוי ספות בד, גם בניקוי ספות עור יש הרבה טעויות שאנשים שמנסים לנקות ספות עור בעצמם עושים שגורמים לכתמים שלא יורדים מהספה. לצורך הדוגמה אחת הטעויות הנפוצות היא לנסות לנקות את ספת העור שלכם באמצות ספוגית הפלא. אומנם באמת מדובר בפלא שמנקה כמעט כל דבר, אבל במקרה הזה מדובר בכתם שלא יורד. אם לא עשיתם מחקר מקיף על ניקוי ספות עור היינו ממליצים לכם ליצור קשר עם חברת ניקוי ספות עור בקריות שתעשה ניקיון מקצועי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה