צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בחריש

הזמינו חברת ניקוי ספות בחריש שתבוא לנקות לכם את הספות או כזאת שתוכלו לשלוח לה את הריפוד של הספה שלכם. המשיכו לקרוא כדי לראות כמה יעלה לכם ניקוי ספות מקצועי, איך תמצאו חברת ניקיון ספות בזול ומה כדאי לעשות כדי לנקות את הספה בבית.

איך למצוא ניקוי ספות זול בחריש

בשביל למצוא ניקוי ספות זול בחריש קודם צריך להבין שהמחיר של ניקוי הספה שלכם הוא לא קבוע והוא תלוי בכמה דברים. קודם כל הוא תלוי בסוג הכתם וסוג הבד שלכם, אבל לא רק - הוא גם תלוי בחברת ניקוי הספות. זה אומר שבמידה ותקבלו מספר הצעות מחיר ממספר חברות ניקוי ספות ותערכו השוואת מחירים ביניהן תוכלו לחסוך במחיר. כשמשאירים פרטים אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 חברות ניקוי ספות בחריש ובכך להתחיל את השוואת המחירים שלכם.

 

ניקוי ספות בחריש

כמה עולה ניקוי ספות בחריש?

ניקוי ספות בחריש לספה סטנדרטית ללכלוך סטנדרטי לרוב יעלה בערך 100 ש"ח לכיסא. כך שאם יש לכם ספה דו מושבית ותרצו לנקות אותה המחיר יהיה בין 150 - 250 ש"ח, בערך 200 ש"ח. תוכלו לראות מחירים נוספים לפי סוגי בדים או עור במחירון ניקוי הספות שלנו.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות 2 מושבים בחריש

מחיר ממוצע לניקוי ספות 2 מושבים בחריש: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

ניקוי ספות טבעי בחריש

יש הרבה ספות שחובה לנקות אותם רק באמצעות חומרים טבעיים כדי לא לפגוע בסוג הבד שלהן ובמרקם שלו. לדוגמה אם תצטרכו לנקות ספת פשתן צריך להשתמש רק בחומרי טבעיים כדי לא לפגוע בבד. דרכנו תוכלו למצוא ניקוי ספות טבעי בחריש. רק השאירו פרטים בטופס הבא ונדאג שיחזרו אליכם עד 3 חברות ניקוי ספות בצפון שעובדות באיזור חריש ומבינות את הרגישות של ניקוי ספות טבעי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

איך אפשר לנקות ספות בבית?

ניקוי ספות בבית הוא בהחלט אפשרי, אבל זה תלוי בסוג הלכלוך או הכתם שלכם ובסוג הספה שלכם. נתחיל מזה שנגיד שתמיד מומלץ לעבור עם שואב אבק על בסיס שבועי על הספות שלכם בשביל לעזור בניקיון שוטף. אם מדובר על משהו יותר מרוכב כמו שמן או יין שנשפכו תצטרכו להבין בסוג החומר של ריפוד הספה (בד או עור) ולדעת לעשות את זה בצורה הנכונה.

 

אם אתם לא בטוחים בעצמכם בנושא הזה לא היינו ממליצים לעשות ניסויים שיכולים להרוס את הספה שלכם ולתת את העבודה לחברת ניקוי ספות שתעשה את זה בצורה מקצועית ובטוחה.

האם סוג הספה משפיע על שיטת הניקוי?

התשובה היא שסוג הספה אכן משפיע על שיטת הניקיון וחומרי הניקוי שבהם נשתמש ויש הבדל בין ניקוי ספות עור הפוך לבין ניקוי ספות בד או ספות