צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בחיפה

גרים בחיפה? מחפשים חברה לניקוי ספות מומלצת באזורכם? הגעתם למקום הנכון. דרכנו תוכלו לקבל במהירות ובקלות עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקוי ספות עבור כל סוגי הספות ולהסרת כל סוגי הכתמים. השאירו פרטים, השוו מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

ניקוי ספות בד ועור בחיפה

בין אם אתם מחפשים מנקה להסרת כתם ספציפי בספה או בין אם אתם רוצים להחזיר לספה את המראה החדש והנקי כל כמה חודשים, חברות ניקוי הספות שלנו יספקו עבורכם את השירות הנדרש. ניקוי ספות מצריך יידע וניקיון ולכן חשוב למצוא חברת ניקוי ספות מומלצת שתדע להתאים את סוג ואופן הניקוי לסוג הספה והכתם.

לדוגמא, ניקוי ספות עור לרוב יהיה ע"י ניקוי בקיטור לעומת ניקוי ספות בד ע"י שאיבה ומכונת יניקה מיוחדת. דרכנו ניתן למצוא חברות ניקוי ספות בצפון המספקות שירותי ניקוי לספות עור ובד מכל הסוגים ובמחיר זול ומשתלם!
 

ניקוי ספות בחיפה

מחירון ניקוי ספות בחיפה

מחיר ניקוי ספה בחיפה יהיה תלוי במספר פרמטרים: סוג הספה והבד, גודל הספה, סוגי הכתמים ומורכבות העבודה. לפניכם מחירון ממוצע עבור השירותים אותם מספקות חברות ניקוי ספות בחיפה:

מחירון ממוצע של ניקוי ספות בחיפה

ניקוי ספת בד

עבור ניקוי ספת בד 3 מושבים.


240 - 360 ש"ח
ניקוי ספת עור

עבור ניקוי ספת עור 3 מושבים


360 - 450 ש"ח.
ניקוי ספת בד מקטיפה

עבור ניקוי ספת בד קטיפה 3 מושבים.


300 - 350 ש"ח
ניקוי כורסא מעור

עבור ניקוי כורסת עור בודדת.


120 - 150 ש"ח
ניקוי סלון שלם

עבור ניקוי ספת 2 מושבים + ספת 3 מושבים


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

ניקוי ספות בחיפה והסרת כל סוגי הכתמים

כפי שציינו, מחיר ניקוי ספה יהיה תלוי גם בסוג הכתם אותו נדרש להסיר. קיימים סוגי כתמים שונים שלכל אחד מהם רמת קושי שונה להסרה ובהתאם גם מורכבות העבודה ואופן הניקוי יהיו שונים. חברות ניקוי הספות בחיפה מספקות שירותי הסרת כתמים מספות עבור כל סוגי הכתמים הקיימים, אלו הנפוצים מבינהם:
 

סוג הכתם ממה נוצר? רמת קושי להסרה
כתם שמן שאריות מזון קשה
כתם מים מיצים ומשקאות קל
כתם שתן שת כלב / ילד קל
כתם עובש רטיבות, זיעה, שאריות מזון בינוני
כתם דיו צבעים / טושים קשה

כך תמצוא חברת ניקוי ספות מומלצת בחיפה

בכדי למצוא חברת ניקוי ספות מומלצת שתדע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, חשוב לוודא מספר דברים שתבטיח לכם שירות מקצועי ותמורה מלאה למחיר:

 • מקצועיות וניסיון - בדקו מה הוותק של החברה והאם היא מנוסה בביצוע ניקוי סוג הספה והכתמים כמו שלכם. קיימת חשיבות בהתאמת שיטת הניקוי לסוג הספה כך שהניקוי יהיה יסודי וללא נזקים לספה או לבד במקרה של אי התאמה. 
   
 • חוות דעת טובות - בקשו לראות חוות דעת של לקוחות קודמים וכך תקבלו מושג עבור אופן השירות, המקצועיות ושביעות הרצון של הלקוחות. 
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר והשוו בין חברות ניקוי ספות נוספות (דרכנו ניתן לעשות זאת בצורה פשוטה ומהירה), ולאחר מכן בחרו בהצעה הזולה , המתאימה והמשתלמת עבורכם.

השוו בין חברות ניקוי ספות בחיפה וחסכו

השוואת מחירים עבור ניקוי ספות בחיפה תעזור לכם למצוא את ההצעה הזולה והמתאימה עבורכם ותחסוך לכם הוצאות מיותרות. דרכנו ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר של חברות ניקוי ספות מומלצות בקריות ובחיפה בפרט, לערוך השוואת מחירים עוד היום ולמצוא את ההצעה הזולה ביותר. השאירו פרטים, השוו מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

איך ניתן להוזיל במחיר ניקוי ספות בחיפה?

כאשר מזמינים חברת לניקוי ספות, ישנן מספר פעולות שתוכלו לעשות על מנת להוזיל במחיר ולחסוך בעלויות:

 • ניקוי מספר ספות - ניקוי מספר ספות (או ניקוי כורסאות) ולא אחת תהייה עדיפה על פני הזמנת חברת ניקוי ספות עבור ספה אחת כיוון שהמחיר הכולל יהיה נמוך מאשר ניקוי כל ספה בנפרד ותאפשר לחברת הניקוי להוזיל את המחיר עבור ביקור למספר ספות יחד. 
   
 • השוואת מחירים - השוואת מחירים תקנה לכם מושג על טווח המחירים הממוצע באזורכם ותאפשר לכםבחור בהצעה הזולה על פני היקרה ולהימנע מהוצאות מיותרות.

טיפים לשמירה על ספה נקייה לאורך זמן

על מנת לשמור על ספה נקייה לאורך זמן ובמראה נעים וחדשה, כדאי להקפיד על מספר דברים:

 1. אוכל ושתייה - הימנעו מאכילה על הספה או בקרבתה, בכדי שלא ייווצרו כתמי שמן, מזון, שתייה או עובש שיצריכו ניקיון מיוחד.
   
 2. חיות מחמד - הימנעו מלהעלות את חיות המחמד על הספה, אשר עלולות להשאיר כתמי שתן, בוץ או מים שיהפכו מאוחר יותר לעובש או כתמי שתן עם לכלוך וריח.
   
 3. שאיבה וניקוי עצמאי - הקפידו לשאוב את הספה אחת לכמה זמן על מנת שלא ישארו שאריות לכלוך ואוכל ובמקרה של היווצרות כתם נסו לנקות אותו באופן מיידי בכדי שלא ייספג בסיבי הבד ויהיה קושי גדול יותר להסרתו בהמשך.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי ספות בחיפה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בניקוי ספות בחיפה:

האם חברות ניקוי ספות בחיפה מספקות שירות לניקוי ספות עור?

כמובן, חברות הניקוי שלנו מנקות את כל סוגי הספות כולל עור וסוגי בד שונים: קטיפה, פשתן, כותנה, עור הפוך ועוד.


כמה עולה ניקוי ספות בחיפה?

מחיר ניקוי ספות בחיפה ינוע בממוצע בין 280 - 320 ש"ח. המחיר מתייחס לניקוי ספת בד 3 מושבים. במידה ומדובר בניקוי ספות עור המחיר עשוי לעלות וכך גם לגבי סוגי הכתמים ומורכבות העבודה.