צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בחיפה

צרו קשר עם חברת ניקוי ספות בחיפה שתנקה את הספה שלכם במצקועיות. אצלנו תוכלו לראות כמה יעלה לכם ניקוי ספות בעיר ובאזור ותוכלו להזמין ניקוי ספות בזול לספות בד או עור.

ניקוי ספות בחיפה בזול

בשביל למצוא ניקוי ספות בחיפה בזול חשוב קודם כל להבין שהמחיר של ניקוי הספה שלכם הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לכמה גורמים שונים שיקבעו את המחיר הסופי. ראשית מדובר בסוג הלכלוך/כתם שצריך לנקות, שנית המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג הבד של הספה שלכם, חלק מהבדים יותר קשה לנקות מאחרים, ולכן המחיר ישתנה. לבסוף חשוב להגיד שהמחיר נקבע לפי חברת ניקוי הספות עצמה.

 

העובדה שכל חברת ניקוי ספות יכולה לקחת לכם מחיר שונה על ניקוי של אותה הספה מאפשרת לכם לערוך השוואת מחירים ובכך למצוא ניקוי ספות בחיפה בזול. התקשרו אלינו ותקבלו שמות של 3 חברות ניקוי ספות בעיר, וככה תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם.

 

ניקוי ספות בחיפה

כמה עולה ניקוי ספות בחיפה?

לרוב ניקוי ספות בחיפה יעלה בערך 100 ש"ח למושב של ספה סנטדרטית ללכלוך או כתם נפוצים. כלומר מחיר ניקוי ספה של 4 מושבים אמור לעלות בין 350 - 450 ש"ח. תוכלו לראות מחירי ניקוי ספות לספות שונות וגדלים שונים.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות בחיפה של 4 מושבים

מחיר ממוצע לניקוי ספות בחיפה של 4 מושבים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

גם מחוץ לעיר: ניקוי ספות באזור חיפה

אנחנו עובדים עם הרבה חברות ניקוי ספות בצפון כך שתוכלו למצוא בעזרתנו שירות של ניקוי ספות באזור חיפה. גם אם אתם גרים בנשר, בטירת הכרמל, בקריות או בכל מקום באזור תוכלו להזמין שירות של ניקוי ספות אליכם הביתה או לשלוח את הספה אל חברת ניקוי הספות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

ניקוי ספות בד בעיר

כשרוצים להזמין להזמין ניקוי ספות בד בחיפה חשוב לנסות להגיד לחברת ניקוי הספות באיזה סוג בד מדובר. ישנם בדים נפוצים כמובן שלכל חברת ניקוי ספות אמור להיות ניסיון רב בלנקות כתמים ולכלוכים שונים מהן, אבל אם יש לכם ספה טיפה יותר מיוחדת כמו קטיפה. יש סוגי בדים שמצריכים ניקוי ספות טבעי, אז חשוב לוודא את זה עם חברת הספות. אם אתם לא יודעים אם סוג הבד שלכם מצריך ניקוי טבעי תוכלו לבדוק ניקוי ספות בד ולמצוא סוג הבד שלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה