צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בתל אביב

הזמינו עוד היום ניקוי ספות בתל אביב והיפטרו מהאבק שנצבר או מהכתם שנהיה חלק מהספה. בעמוד תוכלו לראות מחירים של ניקוי ספות בעיר, כתמים נפוצים וגם להזמין חברת ניקוי ספות מומלצת בתל אביב.

ניקוי ספות בתל אביב במחיר זול

בשביל למצוא ניקוי ספות זול בתל אביב חשוב קודם כל להבין איך מורכב המחיר. המחיר קודם כל מורכב מסוג הספה שיש לכם, אחר כך המחיר יושפע גם מסוג גודל הניקיון שצריך לעשות (כתם קטן יהיה שונה כתם גדול, יהיה שונה מניקוי אבק וכו'). בסוף המחיר יורכב מהתמחור של חברת ניקוי הספות.

 

אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות בעיר כדי שתוכלו להוריד בין המחירים הסופיים. אחרי שמשאירים פרטים אצלנו אנחנו דואגים שתקבלו הצעות מחיר מ- 3 חברות ניקוי ספות בתל אביב. כך תוכלו להוזיל בעלויות.

 

ניקוי ספה בתל אביב

מחיר ניקוי ספות בתל אביב

מחיר ניקוי ספות בתל אביב לרוב יהיה בערך 120 ש"ח למושב של ספת עור. לדוגמה ניקוי ספה של 3 מושבים יעלה בערך 360 ש"ח. במידה ותצטרכו ניקוי ספה מבד המחיר יהיה זול יותר - לרוב בערך 100 ש"ח למושב. תוכלו לראות מחירי ניקוי ספות נוספים.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספה מעור 3 מושבים בתל אביב

מחיר ממוצע לניקוי ספה מעור 3 מושבים בתל אביב: 360 ₪

טווח מחיר גבוה 420 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כתמים נפוצים על ספות בד

ישנם כמה סוגי כתמים שחוזרים על עצמם בכל הנוגע לספות בד:

 1. חיות מחמד: אם יש לכם כלבים או חתולים אתם כבר מכירים את הנושא הזה - כל 2 דקות הספה מתכסה בשמיכה ענקית בדמות שיערות בעלי חיים. אולי זה הזמן לעבור לאוגרים?
   
 2. מזון ושתייה: היה לכם דייט נחמד, שתיתם כוס יין על הספה ו...נשפך. לא נורא, הזמינו ניקוי ספות בד בתל אביב ונדאג שהכתם ייעלם כלא היה.
   
 3. גואש, טושים וכו': הילדים ציירו ליד הספה ונשפך הגואש? או שהם החליטו "סתם" לעבור עם הטוש על הספה? אל דאגה גם את הכתמים האלה תוכלו להסיר בעזרתנו.

 

לפני שמזמינים ניקוי ספות עור

ניסיתם לנקות לבד את הספה מעור? קודם כל עברו עם מטלית לחה (לא רטובה - לחה בלבד) על הספה שלכם ונסו לנקות אותה. בנוסף נסו לעבור עם שואב אבק (כן, גם בין הכריות). אם מדובר בכתם נוזלי כמו קפה או בירה נסו להגיע במהרה עם מטלית יבשה ולנקות את הכתם. אם לא הספקתם הנוזל כבר חדר לעור ובמקרה כזה לא תוכלו לנקות לבד ותצטרכו להזמין ניקוי ספות עור בתל אביב.

כך תמצאו חברת ניקוי ספות מומלצת בתל אביב

בשביל למצוא חברת ניקוי ספות מומלצת בתל אביב בדקו את הדברים הבאים:

 1. המלצות: אחרי שיש לכם שמות של חברות ניקוי ספות בתל אביב הריצו חיפוש קצר בגוגל ותראו מה הביקורות אומרות עליהם.
   
 2. מחיר: עכשיו כשאתם יודעים כמה אמור לעלות לכם ניקוי ספה בתל אביב תוודא שלא נותנים לכם מחיר מוגזם.
   
 3. מתמחים בסוג הספה שלכם: אם יש לכם ספה נפוצה לא אמורה להיות בעיה, אבל אם מדובר בסוג פחות נפוץ כמו ספה מקטיפה תדאגו לוודא את זה עם חברת ניקוי הספות.
   
 4. שיטת הניקוי: חלק מהחברות מבצעות ניקוי ספות בקיטור בעוד אחרות ישתמשו בחומרי ניקיון טבעיים תוך יישום החומר עם מברשת או מטלית לחה. בדקו מה שיטת הניקיון לפני הזמנת השירות.