צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות ברמת גן

אחת לתקופה של מספר שנים (ולעיתים גם כל כמה חודשים) נדרש לבצע ניקיון ייסודי לספה על מנת להוציא ממנה אבק, לכלוך וכתמים. אם גם אתם מחפשים חברה לניקוי ספות ברמת גן, תוכלו להיעזר בשירות השוואת המחירים של 'ספות פלוס' ולקבל הצעות מחיר בתוך דקות ספורות.

השוואת מחירים לניקוי ספות ברמת גן

ברוב הגדול של המקרים, המחיר בעבור ניקוי ספות יסתכם בכמה מאות שקלים. במידה ואתם זקוקים לניקיון של סלון גדול עם מספר ספות וכורסאות, נמליץ לכם לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל מספר הצעות שונות מחברות אשר מתמחות בניקוי ספות ברמת גן והסביבה. 

 

ניקוי ספות ברמת גן

עלות לניקוי ספות עור ברמת גן

המחיר בעבור שירותי ניקוי ספות מעור עומד על 400 ש"ח בממוצע, וזאת במקרים בהם נזמין ניקוי של ספת עור תלת מושבית. רוצים לקבל הצעה מותאמת לניקוי ספות עור ברמת גן בעבור הסלון שלכם? השאירו פנייה כאן באתר. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר מחברות לניקוי ספות במרכז הארץ.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור 3 מושבים

מחיר ממוצע לניקוי ספת עור 3 מושבים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

ניקוי ספות ברמת גן עם המלצות

כאשר בוחרים חברה לניקוי ספות ברמת גן, חשוב מאוד לקרוא עליה המלצות ולהבין האם לקוחות קודמים שהזמינו את השירות, יצאו מרוצים. אם הלקוח מרוצה, נוכל להסיק מכאן שרמת השירות של הצוות היתה טובה, העבודה בוצעה בהצלחה והמחיר היה הוגן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

ניקוי ספות בד ברמת גן - כך זה מתבצע:

ספות בד עשויות לספוג לא מעט לכלוך וגם נוזלים אשר נשפכים על הספה. נדרש לנקות את הספה ואפשר להזמין שירות עד בית הלקוח, אשר במהלכו יבינו נציגי חברת הניקיון מה סוג הבד ויתאימו את חומרי הניקיון הנכונים. לרוב בשביל לנקות ספת בד, יש להשתמש בחומר מיוחד בשילוב עם מי חמצן ולהשרות את הריפוד בחומר עד שהלכלוך יתפרק והכתמים יוסרו. כמו כן, ניקוי ספות בד ברמת גן עשוי להתבצע גם בטכניקה של הזרקה ויניקה או באמצעות מכונות קיטור מיוחדות (קראו עוד על ניקוי ספות בקיטור).

 

יש לכם ספת בד? הנה מידע נוסף על אופן הניקוי או התחזוקה של הספה שלכם:

 

סוג הבד דגשים לניקוי ותחזוקת הספה
ספות מבד קטיפה

 

תחזוקה באמצעות מטלית לחה או עם מברשת ספות, יש להימנע מנוזלים.

 

ספות מבד פשתן

 

שימוש בחומרי ניקוי טבעיים בלבד, חומץ וגם קליפות הדר.

 

 

ספות מבד אימפלה

 

 

חומר מסוג 'זאפ איט' או בחומר מיוחד לפירוק שומנים (מומלץ להזמין חברה לניקוי ספות ברמת גן)