צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בפתח תקווה

צריכים לשלוח את הספה שלכם לניקוי מקצועי? דרך 'ספות פלוס' תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות בשביל להוזיל את המחיר הסופי. בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מה המחיר של ניקוי הספת ואיך תשמרו עליה בעתיד.

השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות

כשמסתכלים על המחיר של ניקוי ספות בפתח תקווה חשוב להבין שהמחיר ישתנה בהתאם לכמה גורמים. קודם כל גודל הספה ישפיע על המחיר, בנוסף סוג הריפוד יכול להשפיע על המחיר, עקב כך שישנם סוגי ריפוד שיותר קשה לנקות מאחרים. בנוסף לא כל חברת ניקוי ספות בפתח תקווה תיקח לכם את אותו המחיר גם אם מדובר על אותה העבודה בדיוק.

 

לכן אם אתם רוצים להוריד במחיר הסופי של ניקוי הספות כדאי בהחלט לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות במרכז. תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות ניקוי ספות בפתח תקווה כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

 

ניקוי ספות בפתח תקווה

מה המחיר של ניקוי ספות בפתח תקווה

מחיר ניקוי ספות מפתח תקווה כאמור ישתנה, אבל כן נוכל לתת לכם מחיר משוער שיתן לכם מושג כמה אמור לעלות ניקוי הספות שלכם. בממוצע ניקוי ספות עולה בערך 100 ש"ח למושב, כלומר ניקוי ספה 2 מושבים לרוב תעלה בין 180 - 220 ש"ח. אם תרצו לראות מחירים נוספים הסתכלו על מחירון ניקוי הספות.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות 2 מושבים בפתח תקווה

מחיר ממוצע לניקוי ספות 2 מושבים בפתח תקווה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

מה לעשות כשנשפך נוזל על ספה מבד?

ספות מבד לא אוהבות נוזלים. יש סכנה שזה יחדור לתוך הבד ואז לא יוכל לצאת משם ללא ניקוי רציני ומקצועי יותר. אם ראיתם שנשפך לכם נוזל כדאי במהירות לשים אבקת סודה לשתייה מה שיספוג את הנוזל. במידה ולא הצלחתם להגיב או לספוח את כל הנוזל לא מומלץ לנסות לנקות בעצמכם אם אתם לא מנוסים מחשש לנזק נוסף לספה, וכדאי לקרוא לחברת ניקוי ספות בד בפתח תקווה כדי שתוכל לנקות את ספת הבד שלכם במקצועיות מבלי נזק נוסף לספה שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

טיפים לשמירה על ספת עור

בשביל לשמור על ספת העור שלכם כדאי קודם כל להכניס לשגרת הניקיון החודשית שלכם שאיבת אבק מספת העור. בנוסף לא מומלץ למקם את הספה איפה שיש אור שמש ישיר, מה שיאיץ את הבלאי הטבעי של העור. כמובן שיש דברים בלתי נמנעים שכן דורשים ניקוי ספות עור בפתח תקווה באופן מקצועי כמו כתמי דיו או כתמי שמן. במקרים כאלה יהיה קשה לנקות את הספה בעצמכם ותצטרכו לקרוא לחברת ניקוי ספות עור מקצועית.