צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בהרצליה

הספה מלוכלכת? מעוניינים להעניק לה מראה חדש? דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות לניקוי ספות בהרצליה וכך להוזיל משמעותית את עלות העבודה.

שירותי ניקוי ספות בהרצליה והסביבה

לאורך השנים, הספות בסלון הבית צוברות לא מעט לכלוך, אבק וכתמים. ישנן מספר דרכים לנקות את הספה ולעיתים נוכל לנסות לעשות זאת באופן עצמאי אך במצבים רבים, יהיה עלינו לבצע ניקוי מקצועי במטרה לחדור גם אל האזורים הפנימיים של הספה ולהוציא את הכתמים הקשים והעמוקים ביותר.

 

אם אתם זקוקים לשירותי ניקוי ספות בהרצליה, תוכלו לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ואנו נדאג להפנות אתכם אל החברות המובילות ביותר בעיר, לצורך קבלת הצעת מחיר בהתאם לסוג הספה שלכם.

 

ניקוי ספות בהרצליה

מהו המחיר לניקוי ספות בהרצליה?

העלות בעבור ניקוי ספות בד בהרצליה, עמוד על 100 ש"ח בממוצע בעבור מושב אחד, בעוד העלות של ניקוי ספות עור יהיה יקר מעט יותר, והעלות של ניקוי מושב בודד תעמוד על 120 ש"ח. ניקוי ספות אימפלה יעלה גם 120 ש"ח בממוצע, מאחר ומדובר בבד קשה הרבה יותר לניקוי.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות בהרצליה למושב אחד

מחיר ממוצע לניקוי ספות בהרצליה למושב אחד: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

מה חשוב לזכור לפני ניקוי ספה בהרצליה?

  • רוב החברות מספקות כיום שירות של ניקוי ספות גם בבית הלקוח ולכן חשוב לוודא זאת מראש.
     
  • ניתן להוציא את הספות אל אזור חיצוני כמו המרפסת או החצר וזאת במטרה לשמור על שאר הסלון נקי.
     
  • יש לציין את סוג הספה שברשותכם ומומלץ לשלוח אל מנקה הספות תמונה של הספה או וידאו קצר אשר ימחיש את מצבה.
     
  • ישנם מקרים שבהם נצטרך להחליף את הספה לגמרי ולא יהיה משתלם לנקות אותה. אם העור קרוע או סדוק במספר נקודות שונות, חשוב שתשקלו אלטרנטיבה כמו החלפת הבד או החלפה של הספה עצמה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

משווים מחירים בין מספר חברות מומלצות

פורטל ספות פלוס, מרכז בעבורכם את כל החברות המובילות בתחום של ניקוי ספות ולמעשה חוסך לכם את שלב החיפושים המתיש אחר החברה המתאימה. כיצד עובד התהליך? אתם פונים אלינו, מסבירים מה בדיוק השירות שאותו אתם מחפשים ואנו דואגים לכך שתקבלו הצעות מחיר מעולות. לאחר שתקבלו מספר הצעות, תוכלו להשוות בין מרכיבי ההצעה השונים ולהזמין את השירות מהחברה הזולה ביותר.

 

ניקוי ספות באזור הרצליה

ניקוי ספות עור בהרצליה - מתי זה נדרש?

ספות עור מספקות מראה ייחודי, יוקרתי ויפה לסלון שלנו אך הן מצריכות מאיתנו טיפול ומשנה זהירות בכל הקשור לפעולות הניקוי. ניתן לנקות ספות עור בצורה בסיסית באמצעות שימוש במטלית לחה וגם באמצעות שואב האבק, כאשר התדירות הרצויה היא לפחות פעם בשבוע.

 

לעומת זאת הזמנת שירותי ניקוי ספות עור בהרצליה, יכולים להתבצע לעיתים רחוקות יותר, כאשר מומלץ לעשות זאת לפחות פעם בשנה, תלוי בסוג הספציפי של הספה ובמשתנים נוספים כמו החשיפה שלה לשמש, סוג הכתמים שיש בה וכדומה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה