צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בגבעתיים

ניקוי ספות בגבעתיים יכול להידרש במקרים בהם קיימים כתמים שומניים על ריפודים וספות, כאשר יש צורך של חיטוי ספות, הסרת כתמי בע"ח ועוד. עם זאת, ישנם גם שירותים נלווים לשירות זה. באתר ספות פלוס, תוכלו למצוא את כל הנדרש לכם בתחום ניקוי ספות, חיטוי ושירותים נלווים, לרבות תיקון ספות וריפודים.

כמה עולה ניקוי ספות בד בגבעתיים?

בימינו אין ממש צורך לשאול כמה עולה ניקוי ספות בד בגבעתיים, כי מלבד מחירון הניקוי של ספות פלוס, ישנם מחירונים רבים ושונים אשר מרכזים מחירי ניקוי ספות בגבעתיים.

למשל, דוגמאות המחירים הבאות:

 • ניקוי ספת בד 2 מושבים עתיד לעלות לכם כ-160 – 240 ₪ בממוצע.
   

 • ניקוי ספת עור לא אמור לעלות יותר מ-240 – 300 ₪ (2 מושבים).
   

 • ניקוי סלון בד עתיד לעלות בין 400 – 600 ₪ בממוצע.
   

 • ניקוי סלון עור בד"כ לא יעלה יותר מ- 600 – 700 ₪ בממוצע.
   

 • הסתרת כתמים מספת בד 350 - 500 ₪ בממוצע.


מחיר ממוצע לניקוי ספת בד 2 מושבים

מחיר ממוצע לניקוי ספת בד 2 מושבים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 240 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪

שירותים נלווים של ניקוי ספות עור בגבעתיים

כאשר מדובר על שירות של ניקוי ספות עור בגבעתיים, ספות בד או ריפודים מסוגים שונים, בדרך כלל ישנם כמה סוגי שירותים נלווים אשר יכולים להיות רלוונטיים. למשל, שירות תיקון ספות עור, תפירת ספות בד, תיקון פגמי צבע של ריפודים וספות ועוד. כמו כן, חלק מהחברות בתחום הזה מספקות גם שירות של תיקון מסגרות עץ של ספות, ככה שלא תצטרכו לבקר אצל נגר או להחליף את הספה.

 

ניקוי ספות בגבעתיים

מהם היתרונות של ניקוי ספות בגבעתיים בבית הלקוח?

דמיינו שהייתם צריכים לקחת את הספה, כלומר ממש לשנע אותה ולהוביל אותה פיזית למקום בו חברת הניקיון נמצאת. נשמע בלתי אפשרי? אמת. זו הסיבה שהשירות ניקוי ספות בגבעתיים בבית הלקוח הוא כה פופולארי. בתוך כך, חשוב להיות מודעים ליתרונות הבאים של שירות זה:

 • ייעוץ מקצועי: לפני שאנשי הניקיון ינקו את הספה, הם יהיו מסוגלים לספק לכם ייעוץ בנוגע לשיטת הניקוי המתאימה ביותר לסוג הספה שלכם.
   

 • אחריות: תוכלו לקבל אחריות על ניקוי ספות בגבעתיים, מה שיאפשר לכם לדעת שיש לכם "אמא ואבא" לחזור אליהם בכל מקרה של אי שביעות רצון.
   

 • חיסכון בזמן: במקום להתרוצץ בחוץ עם הכריות של הספה שלכם, או במקום לפרק את המושבים על מנת לנקות אותם, פשוט מזמינים אנשי ניקוי ספות עד הבית וחוסכים משמעותית בזמן יקר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

אילו חברות מאתר עבורי ספות פלוס?

אתר האינטרנט, ספות פלוס, מאתר עבורכם אך ורק חברות ניקוי אשר מספקות שירות באזור המגורים הספציפי שלכם. בין אם אתם צריכים ניקוי ספה במשרד או בבית, תוכלו לקבל דרך האתר 3 הצעות מאת חברות מקומיות, קרי ספציפית בגבעתיים.


זאת, בצמוד להשוואת מחירים בין החברות השונות בשוק. עם סקר שוק קצר שלא מצריך ממכם יותר מכמה קליקים בודדים, תוכלו למצוא את אנשי הניקיון המתאימים ביותר באזור שלכם, בין אם בבית או במשרד שלכם.