צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות במודיעין

רגע לפני שאתם מחליפים את הספה בגלל הכתמים והלכלוך שהיא צברה לאורך השנים, כדאי שתנסו להזמין שירותי ניקוי ספות במודיעין מחברה מקצועית המחזיקה גם בציוד מתקדם. אנו בטוחים שתופתעו מהתוצאה ולא תאמינו עד כמה המראה של הספה יכול להשתנות.

השוו מחירים עבור ניקוי ספות במודיעין

יש מספר חברות באזור מודיעין, אשר ישמחו להעניק לכם שירות של ניקוי ספות. כמעט תמיד, יהיה מדובר בניקוי אשר מתבצע בבית הלקוח, בעוד יהיו מקרים בודדים בהם יהיה קיים צורך להעביר את הספה למפעל. דרך פורטל ספות פלוס, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות לניקוי ספות במודיעין, מה שיעזור לכם להכיר את המחירים בצורה טובה יותר לפני הזמנת השירות. אגב, נזכיר כי אנו מספקים שירותי ניקוי ספות בירושלים, בית שמש ובשאר האזורים הסמוכים לעיר מודיעין.

 

ניקוי ספות במודיעין

כמה יעלה ניקוי ספה במודיעין?

המחיר לשירותי ניקוי ספות נקבע לפי גודל וסוג הספה. בדרך כלל, בעבור ניקוי של מושב יחיד בספה, תשלמו בסביבות 100 ש"ח, מה שאומר שבעבור ניקוי ספה של 3 מושבים (מבד) תשלמו בממוצע 300 ש"ח. אגב במקרה שמדובר על ניקוי ספות עור, העלות עשויה להיות גבוהה יותר, בערך 20 ש"ח יותר לכל מושב.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספת 3 מושבים במודיעין

מחיר ממוצע לניקוי ספת 3 מושבים במודיעין: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪


 

>> למידע נוסף, ראו מחירון ניקוי ספות.

מה עושים כאשר הספה מלוכלכת?

כאשר הספה צוברת לכלוך לאורך השנים, אנו עומדים בפני דילמה - האם להחליף את הריפוד שלה, להחליף את הספה עצמה או להשאיר אותה ולהעניק לה ניקוי מקצועי.

 

הבחירה באחת מהאופציות הללו תהיה תלויה בדרך כלל במצב הספה שלכם, במחיר שלה ובסוג הכתמים שנוצרו על הריפוד לאורך השנים ומורכבות הסרתם.

 

בדרך כלל, שווה לנסות ולהסיר את הכתמים מהספה אך מומלץ להיעזר בחברה אשר מעניקה שירותי ניקוי ספות מקצועיים, כזאת אשר מחזיקה בציוד מתקדם הפועל בעוצמות חזקות ולא לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

ניקוי ספות בד במודיעין - כיצד זה מתבצע?

יש מספר דרכים לבצע ניקוי לספות בד, כאשר חלק מהחברות יבחרו להשתמש במברשת מיוחדת ובמסיר כתמים, בעוד חברות אחרות יבחרו לבצע את תהליך הניקוי דווקא באמצעות מכשיר מיוחד לניקוי ספות. מכשיר זה למעשה מחדיר אל עומק הספה את חומרי הניקוי ולאחר מכן שואב אותו ביחד עם הלכלוך, מה שעוזר לבצע ניקוי מעמיק יותר.

 

ניקוי ספות במודיעין והסביבה

קבלו הצעת מחיר לניקוי ספות באזור מודיעין

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לניקוי הספה שלכם? לא משנה אם מדובר בספת עור, ספת בד אימלה, פשתן או קטיפה - דרכנו ניתן לקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאם לסוג ולגודל הספה שקיימת אצלכם. במקרים רבים כאשר מזמינים ניקוי ספות באזור מודיעין, ניתן יהיה לשלוח לבעל המקצוע תמונות של הספה, מה שיבטיח שהצעת המחיר תהיה מדויקת יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

שאלות על ניקוי ספות במודיעין והסביבה

צפו בשאלות שנשאלו על ידי גולשי אתר ספות פלוס, בנוגע להזמנת שירותי ניקוי ספות במודיעין והסביבה:

איך יודעים אם להזמין ניקוי ספות מקצועי במודיעין או לנקות לבד?

הדבר תלוי בסוג הספה, סוג הכתמים שעל הספה שלכם ומצבה הכללי. ברוב המקרים כאשר מדובר בכתמים קשים ועמוקים, לא תצליחו לנקות אותם בעצמכם ויהיה צורך בהזמנת גורם בעל ציוד מתקדם.


כמה הצעות מחיר כדאי לבדוק לפני ההחלטה?

נמליץ לבדוק עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור ניקוי ספות במודיעין. דרך הפורטל שלנו ניתן לעשות זאת ולבחור מבין החברות המובילות באזור.


איזה כתמים ניתן להסיר מהספה?

ניתן להסיר כתמים של אוכל ושתייה, צבעי גועש, שתן וצואה של בעלי חיים ועוד.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה