צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות קטיפה

נשפכה לכם כוס יין על הספה? מקווים שלא ניסיתם לנקות בעצמכם כי יכול להיות שנגרם עוד נזק. אצלנו תוכלו להזמין ניקוי ספות קטיפה מקצועי, לדעת איך לשמור על הספה שלכם נקייה וגם ללמוד איך לנקות בעצמכם אם בכל זאת לא תרצו להזמין שירות מקצועי.

איך לנקות ספות קטיפה?

קטיפה הוא בד עדין לכן ניקוי של ספה מבד קטיפה הוא לא דבר פשוט לעשות בעצמכם. התייעצנו המקצוענים שעובדים איתנו והם ממליצים להזמין בעל מקצוע ולא לנסות לנקות בעצמכם ספות מקטיפה כי סיכויים גבוהים שלא תצליחו לשמור על המרקם העדין של הקטיפה.
 

בכל זאת רוצים לנסות בעצמכם? רק רגע לפני זה נגיד שכשספה מקטיפה נרטבת חשוב קודם כל לא לייבש אותה בעצמכם אלא לתת לה להתייבש באופן טבעי. אחר כך חשוב לעשות את הניקוי בטפיחה ולא במריחה. אלה נועדו כדי למנוע מהנוזל לחדור יותר אל תוך הבד ולא להימרח על מקומות אחרים. ערבבו מים וחומץ (חצי-חצי) וטפחו באמצעות מטלית לחה בעדינות.

 

ספה מבד קטיפה

  • שימו לב שמדובר על ספות מקטיפה סינטטית.

הזמינו ניקוי ספות קטיפה בעיר שלכם

אם אתם רוצים ללכת אחרי העצה של בעלי המקצוע שעובדים איתנו ולהזמין ניקוי ספות קטיפה מקצועי תוכלו לעשות את זה באמצעות הטופס המצורף. ניקוי ספות קטיפה מקצועי יוודא שלא יהיה נזק נוסף לספה שלכם והיא תחזור ויפה כמו שהייתה בהתחלה. אחרי שאתם משאירים פרטים בטופס אנחנו נוודא איפה אתם גרים ונדע לשלוח לכם 3 מספרי טלפון של חברות לניקוי ספות בעיר שלכם. ככה גם תוכלו לערוך השוואת מחירים ביניהם ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

כמה עולה ניקוי ספות קטיפה?

מחיר ניקוי ספת קטיפה יהיה בין 300 - 650 ש"ח. המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג הלכלוך, והגודל שלו. אם יש לכם ספות אחרות לנקות תוכלו לראות מחירים במחירון ניקוי הספות שלנו.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספות קטיפה 3 מושבים

מחיר ממוצע לניקוי ספות קטיפה 3 מושבים: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

תחזוקה של ספות קטיפה

הוספנו לכם כמה טיפים כל תחזוקה של ספות קטיפה כדי לעזור לשמור על הספה שלכם ולוודא שלא תצטרכו לשלוח אותה לניקוי לעיתים כה תכופות:

  1. תשאלו בחנות שקניתם בה את הספה לגבי סוג הבד. אם מדובר במקרה הנפוץ של ספה מקטיפה סינטטית תוכלו לקחת מטלית לחה (לא רטובה - לחה) ולעבור על הספה.
     
  2. במידה וספת הקטיפה שלכם מתחילה להיאבד מהצורה שלכם מומלץ לקנות מברשת ספות לחה ולהבריש נגד כיוון הסיבים של הספה.
     
  3. אם הבד מתחיל להתקמט מומלץ לקחת מגבת ולעבור עם מגהץ מעל המגבת. זכרו ספה מקטיפה לא אוהבת מים או נוזלים בכלל אז עזרו לה להימנע מהם.

שאלות ותשובות על ניקוי ספות קטיפה

איך מנקים ספה מקטיפה?

כמו שכתבנו בעמוד לא היינו ממליצים לעשות ניקוי ספות מקטיפה בעצמכם בגלל מורכבות ורגישות הבד, אך אם תרצו תוכלו לקחת חומץ ומים ולעבור עם מטלית לחה.


מה עושים עם הקטיפה מתחילה להתקמט?

מומלץ לקחת מגהץ ולשים מגבת שתשמש כמחיצה בינו לבין הספה ואז לעבור על הריפוד. שימו לב לא להרטיב את הקטיפה, כי זה יכול להרוס אותה