צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות פשתן

לצערנו ספות זה דבר שמתלכלך ואין ממש איך למנוע את זה. אנשים יושבים, פירורים נופלים, נוזלים נשפכים ובעלי חיים עולים על הספה. בעמוד הזה תוכלו לראות האם כדאי לנקות ספות מפשתן בעצמכם, איך לנקות אותן, כמה יעלה לשלוח לניקוי מקצועי ואיך תמצאו ניקוי מקצועי בזול.

כמה יעלה ניקוי ספות פשתן מקצועי?

מחיר של ניקוי ספות פשתן לספה של 3 מושבים יהיה בין 220 - 350 ש"ח. המחיר יהיה תלוי בתמחור של חברת ניקוי הספות. אם תרצו לראות מחירים נוספיםן תוכלו לראות במחירון ניקוי הספות שלנו.

 

מחיר ממוצע של ניקוי ספה מפשתן 3 מושבים

מחיר ממוצע של ניקוי ספה מפשתן 3 מושבים: 285 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 220 ₪

כך תמצאו ניקוי ספות פשתן בזול

כמו שאמרנו לכם קודם המחיר של ניקוי ספות פשתן תלוי בחברה שתעשה את הניקוי. כלומר תוכלו לקבל את אותו השירות של ניקוי ספת הבד שלכם במחיר נמוך בעזרת השוואת בין המחירים של חברות ניקוי שונות. כשאתם מתקשרים אלינו אנחנו דואגים שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 חברות ניקוי ספות מקצועיות בעיר שלכם. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים ולמצוא ניקוי ספות פשתן בזול.

 

ניקוי ספות פשתן

איך מנקים ספות פשתן באופן מקצועי?

אז איך למעשה מתבצע הניקוי? באמצעות מכושר מתקדם אשר שוטף ויונק את הלכלוך, מה שמנקה את הספה באופן מעמיק וגם מייבש אותה לאחר השטיפה, בעצם למה להכביד במילים? ראו בסרטון הבא כיצד מנקים ספות מבד פשתן באמצעות מכשור מקצועי.

האם כדאי לנקות ספות פשתן בעצמכם?

אם אתם צריכים לנקות את ספת הפשתן שלכם חשוב קודם כל להבין האם זה משהו שתוכלו לעשות בעצמכם או שכדאי לשלוח לניקוי מקצועי. לפשתן יש מרקם אוורירי מאוד ייחודי שלא היינו רוצים להרוס לכן חשוב לנו להזהיר אתכם ממספר דברים במידה ואתם רוצים לנקות בעצמכם.

 • לא לנקות עם חומר מחמצן (לדוגמה חומרים עם מי חמצן או כלור)
   
 • לא לנקות עם חומרי ניקוי שלא מותאמים לפשתן
   
 • מומלץ לנקות רק עם חומרי ניקוי טבעיים
   
 • לפני שאתם מנקים את הספה, נסו את החומר על מקום נסתר וחכו 3 דקות לראות איך הפשתן מגיב
   
 • לא להכניס את הריפוד למכונת כביסה מבלי לוודא שהריפוד מתאים למכונת כביסה
   
 • אם אתם מכניסים למכונת כביסה אז רק לאפשרות ללא סחיטה
   
 • לא להכניס למייבש כביסה
   
 • לא לגהץ
   
 • ייבוש של בד פשתן רק בצל - ייבוש חלקי ולעולם לא בשמש

נאמר גם שבדרך כלל ניקוי ספות פשתן בעצמכם מתאים לכתמים או לכלוכים קלים. במידה ויש לכם לכלוך יותר רציני כמו שילוב של זיעה עם מזון יהיה יותר קשה לנקות את זה בעצמכם והיינו ממליצים לשלוח לחברת ניקוי ספות מקצועית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

ניקוי ספות פשתן עשה זאת בעצמך

אם תרצו לנקות את ספת הפשתן שלכם, תוכלו לעשות את זה באמצעות מכונת כביסה או באמצעות ניקוי נקודתי. זו הזדמנות טובה להזכיר לא להתחיל בלנקות את הכתם עצמו אלא לנסות את התערובת על נקודה נסתרת בספה.

 • ניקוי נקודתי: הכינו תמיסה של חומר בסיסי (לדוגמה חומץ לבן) ומים קרים עם יחס של 2:1 (יותר מים קרים מאשר חומץ). בשביל לנקות את הספה עם חומץ קחו מטלית מיקרופייבר ושפשפו על הלכלוך. נגבו עם מגבת בצבע בהיר כדי לוודא שהלכלוך לא נשאר על הספה. אם יש לכם כתמים קשים יותר תוכלו לנסות עם החלק הפנימי של קליפות הדר (תפוז, לימון וכו').
   
 • ניקוי במכונת כביסה: במקרים של מכונת כביסה שימו לב לוודא שהריפוד מתאים למכונת כביסה. הכניסו לתוכנית ללא סחיטה. בסוף בשביל לייבש תלו את הריפוד לייבוש חלקי בצל. הלבישו את הריפוד על הספה לפני שהוא יבש לגמרי ומתחו אותו. ככה תוודאו שלא יווצרו קמטים והוא יהיה מתוח כשיתייבש.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה