צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות מיקרופייבר

כאשר מנקים ספה, צריך לדעת באילו חומרי ניקיון להשתמש. אם יש לכם בסלון ספות מיקרופייבר, תוכלו להזמין שירותי ניקיון עד הבית על ידי חברות מובילות בתחום ואף לבצע השוואת מחירים דרך האתר שלנו.

ניקוי ספות מיקרופייבר

כאשר מדובר על ספות בד, ניתן לומר כי בד המיקרופייבר נחשב לאחד מהבדים הנפוצים ביותר שקיימים כיום בתחום. אחת הסיבות המרכזיות לשימוש הנרחב בבד זה היא העובדה שמדובר בבד שאינו סופג נוזלים ולכן מי שחשוב לו לשמור על סלון נקי, יבחר בספות אלו. למרות זאת, ניקוי ספות מיקרופייבר הוא הכרחי וזאת מכיוון שהספה יכולה לצבור כתמים ולכלוכים וגם לחות.

 

ניקוי ספות מיקרופייבר

מחיר לניקוי ספת מיקרופייבר

מבדיקות שערכנו בין מספר חברות מובילות לניקוי ספות מכל רחבי הארץ, עולה כי המחיר המשוער לניקוי של מושב ספה בודד עומד על 100 ש"ח. כך שאם תצטרכו לנקות ספת מיקרופייבר בעלת שלושה מושבים, המחיר הממוצע יהיה 300 ש"ח. חשוב לציין כי יש מחיר מינימאלי לעלות ביקור.

 

מחיר לניקוי ספת 3 מושבים מבד מיקרופייבר

מחיר לניקוי ספת 3 מושבים מבד מיקרופייבר: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 360 ₪

טווח מחיר נמוך 240 ₪

 

>>> גלו עוד על המחירים בתחום באמצעות מחירון ניקוי הספות.

איך לנקות ספת מיקרופייבר?

אז כיצד מנקים ספות מיקרופייבר? ניתן לקחת מטלית, להרטיב אותה במעט מים בשילוב עם חומץ ולשפשף בנקודות השונות שבהן הצטברו הכתמים על הספה. במידה ומדובר על כתמים קשים יותר, כמו למשל כתמים של דיו, יהיה צורך בניקיון הכולל שימוש במסירי שומנים. כאשר פונים אל חברה מקצועית לניקוי ספות, לרוב יתבצע שימוש במכונות חזקות ומיוחדות אשר מזריקות חומרי ניקוי מיוחדים בשילוב עם מים, במטרה לפרק את שכבת השומן שהצטברה על הספה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

האם אפשר לנקות סלון מיקרופייבר לבד?

במידה ומדובר בכתמים קטנים שנוצרו לאחרונה, יהיה אפשר ככל הנראה לנקות אותם לבד. לעומת זאת אם מדובר בכתמים גדולים שנוצרו לפני זמן רב, ייתכן שיהיה קשה לנקות אותם מבלי להשתמש בחומרים מיוחדים או במכונות הזרקה מיוחדות אשר מחדירות מים וחומרי ניקוי לתוך הספה. בכל מקרה, נמליץ לכם להתייעץ עם חברת ניקיון אשר מציעה שירותי ניקוי ספות מיקרופייבר, לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר ורק לאחר מכן לקבל החלטה.

דגשים וטיפים לניקוי ספה מבד מיקרופייבר

  • בעת ניקוי ספות מיקרופייבר, יש להקפיד על חומרי ניקוי מתאימים מאחר וחומר שאינו מתאים, עשוי להרוס את הטקסטורה של הבד ולפגוע בסיבים.
     
  • אם הצטברו על הספה כתמי שומן או כתמים כתוצאה משמן, נמליץ לכם להיעזר בשירות מקצועי ולא לנסות לנקות את הספה לבד.
     
  • במידה והחלטתם לנקות את הספה לבד, נסו לספוח את הכתמים על ידי ביצוע טפיחות קלות על אזור הכתם במטרה לספוג אותו.
     
  • כאשר מסיימים לנקות ספת בד, ניתן לזרז את תהליך הייבוש של הספה באמצעות שימוש במכשיר פן על מצב חום, בדרגה נמוכה כמובן.

ניקיון ספת מיקרופייבר

ניקוי ספות מיקרופייבר עד הבית - כך זה עובד:

כאשר חברת הניקיון מגיעה אליכם הביתה לצורך תהליך הניקוי, היא אחראית על מיקום הספה באזור מתאים, אשר לרוב יהיה שטח פתוח כמו המרפסת או החצר. במידה ולא ניתן להוציא את הספה למקום חיצוני, יהיה אפשר לנקות אותה בשטח הסלון וזאת אחרי שנציגי החברה ירחיקו מהספה אלמנטים שונים כמו שטיחים, כורסאות, שולחנות וכדומה.