צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות כותנה

במאמר זה תוכלו לקרוא על סוגי ספות מבד כותנה, כמה יעלה לכם לנקות אותה ע"י חברת ניקיון ואיך תוכלו להשוות בין נותני השירות ולחסוך בכסף על ניקיון הספה שלכם.

השוו בין נותני שירות לניקיון ספות כותנה

דרך פורטל ספות פלוס תוכלו להשוות בין נותני שירות שונים המעניקים את אותה עבודה בעבור ספות כותנה דבר שיאפשר לכם לחסוך עשרות אחוזים. בעת השארת פרטים באתר תוכלו לקבל עד 3 פניות חוזרות במהירות. ללא עלות וללא התחייבות.

 

ניקוי ספות כותנה

כמה עולה לנקות ספת כותנה?

עלות ניקוי ספות כותנה משתנה בין ספה אחת לשניה המחיר הוא בהתאם לגודלה, מספר הכתמים שיש להסיר וציוד הניקוי שיש בו צורך. המחיר לניקיון ספת כותנה נע בין 80 ש"ח ל - 120 ש"ח למושב. 

 

מחיר ממוצע לניקוי מושב בספת כותנה

מחיר ממוצע לניקוי מושב בספת כותנה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

אילו סוגי ספות כותנה נפוצים?

ישנם שני הרכבי כותנה בשימוש נפוץ עליהם נרחיב מתחת:

  • הרכב כותנה טבעי - ספה המכילה הרכב גבוה של בד הכותנה. היתרון הוא שהיא נושמת ונעימה יותר למגע. החיסרון בספות עם אחוז כותנה גבוה הוא הקושי להסיר מהן כתמים וגם הרגישות של בד זה לשמש - מה שגורם במצטבר לדהיית צבע הספה המקורי.
     
  • הרכב כותנה סינטטי - ספת כותנה המכילה עירבוב של חומרי בד שונים כגון: פשתן, משי ו/או מיקרופייבר. היתרון בספות עם הרכב כותנה סינטטי הוא שהן קלות פי כמה לניקוי בשונה מספות בעלות הרכב גבוה של כותנה וגם זו סוג ספה שניתן לנקות אחרי נזק מים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

יש לי כתם על ספת הכותנה, מה לעשות?

בד כותנה הינו ייחודי מפני שסיבי הכותנה סופגים בקלות ובצורה מירבית כתמים מסוגים שונים. כמו במקרה של ניקוי ספות בד אחרות ברגע שנוצר כתם חדש על בעל הספה לנקות מיידית את הכתם בעזרת מטלית לחה ונקייה על מנת שלא ייטמע בבד ויהפוך לחלק ממנו. לאחר מכן יש להזמין במהרה שירותי ניקיון שידעו להתמודד עם הכתם שנוצר בספת הכותנה בצורה מקסימלית ובמינימום נזקים. השאירו פרטים ונציג מטעם ספות פלוס יחזור אליכם בהקדם.