צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בד רחיץ

רבים מאתנו מעטרים את הסלון הביתי שלנו בספות דקורטיביות ונוחות מבד אולם, לאחר מספר שנים, מתחילים לבצבץ כתמים שונים על גבי הבד והם הופכים את הספות להרבה פחות יפות לעין. אי לכך, חשוב מאוד, לבצע ניקוי ספות בד רחיץ, מדי כמה זמן. את ניקוי הספות חשוב שיבצעו אנשי מקצוע הפועלים תחת חברה, המספקת שירותי ניקוי ספות. מתי כדאי לבצע ניקוי ספות בד לחיץ וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא.

כמה עולה ניקוי ספות בד רחיץ?

יש לומר בפתיחה, מחיר ניקוי ספות בד רחיץ משתנה בהתאם לכמה פרמטרים, המקבעים בסופו של דבר, את המחיר המדויק של השירות. הפרמטר הראשון מתייחס לסוג הספה וגודלה. ישנן ספות שקל לבצע ניקיון שלהן וישנן ספות, אותן קשה יותר לנקות והדבר משפיע על המחיר (תלוי בסוג הבד). פרמטר נוסף המשפיע על המחיר הוא כמובן, באיזו חברה בחרתם לביצוע העבודה, כל חברה והמחירים שלה. לכן, כדאי מאוד לבצע סקר שוק באמצעות פורטל ספות פלוס, השאירו את פרטיכם וקבלו שלוש הצעות מחיר מחברות שונות, ראו את המחירים במחירון הבא:


מחירי ניקוי ספות מבד רחיץ

ניקוי ספה בד רחיץ

המחיר מתייחס לניקוי פר מושב.


80 - 120 ש"ח
ניקוי ספה מבד אימפלה רחיץ

בד הדוחה כתמים ודורש ניקוי מעט יותר מורכב


100 - 140 ש"ח
ניקוי ספת בד רחיץ דו מושבית

ריבוי ספות מייצר מחיר מושב אטרקטיבי יותר


450 - 500 ש"ח
ניקוי ספת בד רחיץ תלת מושבית

המחיר מתייחס לניקוי כלל הספה.


500 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

אלו כתמים תוכל חברת ניקיון לנקות מספת בד רחיץ?

ניקוי ספות בד רחיץ מטפל במספר סוגים של לכלוכים וכתמים כדלקמן:

 • כתם מקומי – במידה ונשפך קפה על הספה, או כל נוזל אחר מלכלך, כדוגמת יין אדום.
   
 • לכלוכי גרגרים – במידה וחדרו לספה ולחריציה גרגרים קטנטנים כדוגמת, חול, סוכר, או אבקות מסוגים שונים.
   
 • לכלוכים מהיום יום – סביר להניח שאתם יושבים בכל יום על הספות ולכן, בד הספות סופג כתמי זיעה, כתמי שומן גוף וכו'.
   
 • ניתן להכיר כתמים נוספים בעמוד הסרת כתמים מהספה.
   

ניקוי ספה עם בד רחיץ

מדוע חשוב להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית?

אנשים רבים, ומדובר בתופעה מאוד ישראלית, מנסים לבצע ניקיון ספת בד רחיץ באופן עצמאי אולם, הדבר ממש לא מומלץ. מי שאינו בקיא בסוגי הבדים אינו יכול לדעת כיצד נכון לבצע ניקוי ספה, בצורה נכונה ומבלי לייצר נזק לבד הספה. למשל, חשוב לדעת, במקרים בהם נשפך סוכר רב לתוך חריצי הספה, או אבקה מכל סוג שהוא, רק שואב אבק מקצועי של חברת ניקיון, יוכל לבצע ניקיון יסודי של הלכלוך שנוצר.

במקרים של כתמים הנראים בצורה ברורה על הבד של הספה, חברת ניקוי ספות מקצועית, תדע להגיע עם ציוד מתאים וחומרי ניקוי מקצועיים ותבצע ניקוי יעיל של הספה, מבלי לבצע כל נזק לבד או לבסיס הספה. זכרו, גם ניקוי ספה בד רחיץ, דורש ידע והתאמה מדויקת של החומרים בהם ניתן לעשות שימוש. בפורטל ספה פלוס, תמצאו, אך ורק, חברות מקצועיות, המבצעות התאמה מושלמת של הכלים וחומרי הניקיון, לסוג הבד.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

באלו סוגי בדים מרפדים ספות? 

ישנם שני סוגים עיקריים של בדים, מהם מייצרים ריפוד לספות: בד סינטטי ובד טבעי. ישנם מעצבים הבוחרים להשתמש בשני סוגי הבד בספה אחת. ניקוי ספה מבד שאינו טבעי אלא סינטטי (שכיח פחות), יחסית פשוט, מכיוון שמדובר בבד הסופג פחות נוזלים מלכלכים ולכן, ישנם פחות כתמים. מנגד, בד טבעי (השכיח יותר), נוטה להתלכלך ודורש ניקוי מאסיבי יותר. חשוב לדעת, קיים שוני בין סוגי הבדים השונים, לכל אחד מרקם מעט שונה ואיכויות אחרות ולכן, חשוב שהניקיון יהיה מקצועי.