צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות אימפלה

בד אימפלה ידוע כבד אשר עשוי לצבור לא מעט לכלוך. זקוקים לניקוי ספות אימפלה? תנו למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם! קבלו מספר הצעות מחיר לניקוי בד אימפלה דרך פורטל ספות פלוס ותוכלו לבצע השוואת מחירים.

ניקוי ספות בד אימפלה - כמה זה עולה?

המחיר הממוצע בעבור ניקוי ספות מבד אימפלה הוא 120 ש"ח. כלומר אם מדובר בספת שני מושבים, תשלמו בסביבות 240 ש"ח על תהליך הניקוי, בעוד ניקוי של ספות מבד אימפלה בעלות שלושה מושבים, יעלה בסביבות 360 ש"ח.

 

קחו בחשבון שיש עלות מינימאלית לביקור ולכן לא בטוח שישתלם לבעל המקצוע להגיע לנקות כורסא או ספה עם מושב בודד במחיר של 120 ש"ח, על כן כדאי לרכז ניקוי של מספר ספות בבית לאותו הביקור.

 

מחיר ממוצע לניקוי מושב בודד בספת אימפלה

מחיר ממוצע לניקוי מושב בודד בספת אימפלה: 120 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

מדוע ניקוי ספות אימפלה נחשב לתהליך מורכב יותר?

בד אימפלה הוא בד סינטטי אשר ידוע ביכולותיו לדחות כתמים וזאת כתוצאה מציפוי אשר עשוי מחומר טפלון במטרה להגן על הבד. הבעיה היא, שבד אימפלה לא רק דוחה כתמים אלא הוא גם מונע כניסה של מים וחומרי ניקוי שונים. עובדה זו הופכת את השירות של ניקוי ספות אימפלה ליקר הרבה יותר ולכזה אשר מצריך ידע רב וגם כמובן ציוד וחומרי ניקוי מיוחדים. עם זאת זה כן מקל על אימפלה בכך שזו ספה שניתן לנקות לאחר הצפה.

 

ניקוי ספות אימפלה

איך מנקים ספת אימפלה?

בתהליך של ניקוי ספת אימפלה יש מספר שלבים. חשוב לנו לציין כי לא מומלץ לנסות לנקות את הספות לבד וכי עבודה שאינה מקצועית עשויה לגרום לנזק ולהתפשטות של הכתמים לאזורים נוספים בספה. להלן השלבים המרכזיים בתהליך:

 1. מרססים על בד הספה חומר ניקוי מיוחד המכיל אנזים שעוזר לפרק את הלכלוך. נהוג לשלב גם חומר מיוחד המכונה "זאפ איט" - תוסף אשר מופק מממיסים טבעיים.
   
 2. מרססים את תערובת החומרים באמצעות מכשיר מיוחד ובאופן אחיד על כל אזורי הספה.
   
 3. מחכים בין 10 ל-25 דקות על מנת שהחומר יעבוד ויפרק את החלבון מהלכלוכים שהצטברו על הספה.
   
 4. מברישים את הריפוד בצורה ייסודית, גם במושבים וגם במשענת ובמושבי הידיים בצידי הספה.
   
 5. שוטפים את ספת האימפלה באמצעות מים נקיים על מנת להסיר את כל הלכלוך שיצא.

האם נדרש לחכות בתום התהליך?

לאחר ניקוי ספות מבד אימפלה, מומלץ לחכות בין 8 ל-12 שעות עד לייבוש מלא של הספה. מומלץ לפתוח חלונות או להפעיל מזגן בבית על מנת שהספה תתייבש בצורה מהירה יותר.

 

תוך כמה זמן ספת אימפלה מתייבשת?
       10 שעות
12 שעות משך זמן 8 שעות

ניקוי בד אימפלה בכל צבע וסוג

הצבעים הנפוצים ביותר של ספות אימפלה הם צבע בז', גוונים שונים של ירוק, צבע אפור או חום כהה וגם ספות אימפלה בצבע לבן. רוב בעלי המקצוע והחברות אשר מספקות שירותי ניקוי ספות בד, יסבירו לכם כי קשה יותר לנקות בדי אימפלה אשר בצבע בהיר, עם דגש על הצבע הלבן. יחד עם זאת, דעו כי דרך פורטל ספות פלוס, תוכלו להזמין שירות בעבור ספות בכל צבע וצבע, כולל צבעים בהירים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

כמה זמן לוקח לנקות ספה מבד אימפלה?

כפי שכבר הבנתם, ניקוי ספה מבד אימפלה הוא מורכב יותר מניקוי של ספות מבדים אחרים והוא גם לוקח זמן רב יותר. אם ניקוי של ספת בד רגילה עם שלושה מושבים לוקח כשעה, בספת אימפלה משך הניקוי לספה עם שלושה מושבים עשוי לקחת שעתיים ולעיתים אף יותר מאחר ונדרש לחכות בין שלב לשלב על מנת לאפשר לחומרי הניקוי לפרק את החלבון מהלכלוך בספה.

 

זמן ממוצע לניקוי ספות אימפלה:
          שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

איזה כתמים ניתן להסיר מספת אימפלה?

באמצעות חומרי הניקוי המתאימים, ניתן להסיר כמעט את כל סוגי הלכלוך וזה כולל כתמים של עטים או טושים, כתמי זיעה, כתמים של מזון כמו בשר וגם כתמי שתן. חשוב לומר שעקב כך שאימפלה הוא בד סינטטי ניקוי כתם שמן מהספה יהיה שונה מאשר במקרה של ספה מבד אחר. אם יש לכם ספק בנוגע להוצאה של הכתמים הקיימים אצלכם על הספה, תוכלו ליצור איתנו קשר ונעביר את הפנייה שלכם אל חברת ניקוי הספות הקרובה ביותר לאזור מגוריכם.

 

ניקוי ספות בד אימפלה

שאלות נפוצות על ניקוי ספות אימפלה

רגע לפני סיום, אנו מזמינים אתכם לקרוא את השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מגולשי האתר, בנושא של ניקוי ספות בד אימפלה.

איזה חומר ניקוי מתאים לבד אימפלה?

בדרך כלל משתמשים בחומר המכונה "זאפ איט", זהו למעשה תוסף מיוחד אשר משמש לפירוק לכלוך כבד מהספות. לעיתים משתמשים גם בחומר אשר נקרא "גריז ברייקר" ועוזר לפרק שומנים באזורים פנימיים בספה.


איפה מבצעים את תהליך הניקוי עצמו?

בדרך כלל מנקים את הספה בסלון הבית, לאחר שמכינים את השטח ופורסים סמרטוטים על הריצפה. אופציה נוספת היא להוציא את הספות אל המרפסת או החצר ובכך לשמור על הסלון נקי ויבש.


האם ניתן לנקות ספות אימפלה לבד?

זה אומנם אפשרי אבל מאוד לא מומלץ. מדוע? מכיוון שנדרש להשתמש במברשות מסוימות שלא יפגעו בסיבי הבד וגם בחומרי הניקוי המתאימים שישמרו עליו. ניקוי ספות אימפלה נחשב לקשה יותר והוא גם מצריך שימוש במכשירים מתקדמים לצורך יניקת הלכלוך מהספה.