צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי כורסא

הכורסא התלכלכה? זקוקים לניקוי כורסא ע"י בעל מקצוע? כאן תוכלו לקרוא מהו המחיר לניקיון  מסוג זה, טיפים איך תוכלו לנקות בעצמכם ואיך באמצעות הליך חינמי ופשוט תוכלו להשוות ולחסוך בכסף.

מחיר עבור ניקוי כורסאות בד

אז כמה עולה ניקוי כורסא? ובכן, המחיר לניקוי כורסאות בד בממוצע הוא: 125 ש"ח כאשר הטווח נע בין 100 ל - 150 ש"ח עבור כורסת בד אחת. קחו בחשבון שגם אם מדובר בניקוי כתם קטן ייגבה מחיר ביקור מינימאלי של בין 300 ל- 400 ש"ח ולכן מומלץ לאגד מספר רהיטים לניקוי באותה הזדמנות על מנת לחסוך עלות ביקור נוספת בהמשך.
 

 

 

מחיר ניקוי כורסת בד בממוצע

מחיר ניקוי כורסת בד בממוצע: 125 ₪

טווח מחיר גבוה 150 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

השוואת מחירי ניקוי כורסת בד

ניקוי כורסאות וספות על פניו אמור להיות דבר פשוט אך אם נותנים לאדם הלא נכון לבצע זאת זה יכול לגרום הרס גדול לכורסא שלכם ולהרבה עוגמת נפש עבורכם. על מנת לסייע לכם לקבל בחירה מושכלת עבור הריהוט שלכם - השאירו פרטיכם בפורטל ספות פלוס ותקבלו עד 3 חברות לניקוי ספות שביניהן תוכלו להשוות ולחסוך בנזק וכסף על ניקוי הכורסא שלכם.

 

ניקיון כורסת בד

טיפים לניקוי כורסאות בד בעצמכם

במידה ואתם מעוניינים לשמר את מראה הכורסא שלכם בעצמכם ניתן לבצע זאת ע"י שימת לב לפרטים הבאים:

 • הימנעו מהרטבת הכורסא - במקרים בהם אתם מעוניינים להרטיב את הכורסא באופן נקודתי כדי לנקות כתם זה עשוי לגרום למים להתפשט סביב הליכלוך ובעצם לגרום ל'כתם' נוסף על הקיים. ניקוי כורסא באמצעות שטיפה במים יש לבצע רק ע"י בעל מקצוע שמיומן להרטיב כורסאות ולייבש כורסאות בשלמותן.
   
 • הימנעו משימוש בחומרי ניקוי חזקים - ניקוי כורסא ע"י חומרים חזקים כמו פדי אלכוהול, מסיר שומנים ואקונומיקה עשויים להביא ליותר נזק מתועלת.
   
 • שואב אבק - ניקוי כורסאות בד ע"י שואבי אבק זה הפיתרון המועדף והבטיחותי ביותר עבור ניקיון בעצמכם.

כנסו למדריך ניקוי 'עשה זאת בעצמך לטיפים נוספים.

למה מומלץ לבצע ניקוי כורסאות סלון ע"י בעל מקצוע?

כמו שקראתם למעלה - ניקוי כורסאות באופן עצמאי עשוי להביא יותר נזק מתועלת לכורסא שלכם. ניקוי כורסאות סלון ע"י חברת ניקיון מקצועית יביא להסרת הכתמים במינימום נזק לריהוט ול"חידושו" מבלי שתיאלצו להחליף את הריפוד או לחילופין לרכוש כורסא חדשה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

מה עשוי להשפיע על מחיר ניקוי כורסא?

חשוב שתדעו כי העלות הסופית לניקוי כורסאות בד נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים:

 • נגישות - במידה ובעל המקצוע ייאלץ בגלל סיבה כזו או אחרת לסחוב את הציוד הניקיון במדרגות - עשוי לחול חיוב נוסף על כך עקב קושי בפעולת הסחיבה.
   
 • כמות הריהוט - במידה ואתם מזמינים ניקוי לכורסא שלכם דעו כי תוכלו לחסוך בעלויות ביקור נפרדות אם באותו ביקור - חברת הניקיון תנקה ספות בד נוספות בביתכם.
   
 • מורכבות הניקוי - במידה ואתם מעוניינים בניקוי כורסת בד  מסוג בד ייחודי זה עשוי לגרור חיוב נוסף עקב המורכבות בביוצוע הליך הניקוי.