צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות ברחובות

השוו בין חברות לניקוי ספות ברחובות והזמינו שירות מקצועי עד הבית. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות, ללא כל התחייבות להמשך עבודה וללא עלות.

שירותי ניקוי ספות ברחובות בבית הלקוח

אם בעבר, היה עלינו לקחת את הספה אל המפעל או אל מתחם מסוים בו מתבצע תהליך הניקוי, כיום הדבר שונה לגמרי ובעלי המקצוע מגיעים עד אלינו לצורך ביצוע העבודה. כיום ניקוי ספות ברחובות בבית הלקוח הוא שירות מבוקש למדי ורבים מזמינים חברת ניקיון מקצועית, שתוך מספר שעות מנקה את הספה ומחזירה לה את המראה היפה, ללא הכתמים, האבק והלכלוך שהצטבר בה לאורך השנים.

 

ניקוי ספות ברחובות

מחיר ניקוי ספות ברחובות - דוגמאות למחירים:

הנה מחירון קצר שמספק מידע על מחיר ניקוי ספות ברחובות והסביבה, תוך התייחסות לסוג הספה הספציפי והגודל שלה:

מחירון לניקוי ספות ברחובות

ניקוי ספת עור 3 מושבים

תלוי בסוג העור הספציפי ובחומרי הניקוי הנדרשים לניקוי.


500 ש"ח בממוצע
ניקוי ספת בד עם 2 מושבים

המחיר מתייחס לבד שאינו סינטטי.


240 ש"ח בממוצע
ניקוי ספה מבד אימפלה

ניקוי ספת אימפלה עם מושב בודד.


100 - 140 ש"ח
ניקוי של ספת 3 מושבים מבד פשתן

למידע נוסף על ניקוי ספות מבד פשתן - לחצו כאן


220 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

איזה כתמים ניתן להסיר מהספה?

ניתן להסיר את רוב הכתמים מהספה, אך חשוב לזכור כי יש חשיבות למועד בו מטפלים בכתם וככל שיעבור הזמן, כך יהיה קשה יותר להסירו. בעזרת החומרים המתאימים, חברת הניקיון תוכל להסיר כתמי שתן מהספה, כתמי קפה, כתמים כתוצאה מדיו של עט וגם כתמים של לק, אוכל ושתייה ואפילו כתמי בוץ קשים.

ניקוי ספות עור ברחובות - למה זה יקר יותר?

כל מי שהתחיל לבדוק אודות המחירים של שירותי ניקוי ספות, הבין בוודאי כי עלות ניקוי ספות עור גבוהה יותר מאשר מחיר לניקוי ספות בד או סוגים אחרים אך השאלה היא מדוע? ראשית, עבודה של ניקוי ספות עור ברחובות לוקחת זמן רב מאחר והתהליך חייב להיות איטי על מנת למנוע פגיעה בעור. בנוסף, החומרים המשמשים לניקוי ספות מעור יהיו לרוב יקרים יותר, מה שמייקר את עלות השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

האם תהליך הניקוי יכול לגרום לנזק לספה?

כאשר מנקים ספות, צריך לעשות זאת בצורה עדינה ומבוקרת, תוך שימוש במכשירים מתאימים ובעיקר בחומרי ניקיון שלא יפגעו בבד של הספה. זאת הסיבה שחשוב לבחור חברת ניקיון ספות בדרום שהיא מנוסה ואמינה, כזו שלא תחסוך בחומרי הניקיון ותשתמש רק בתכשירים הטובים ביותר. שמענו בעבר על מספר מקרים בהם בעל המקצוע ביצע עבודת ניקוי ובסופה הכתם על הספה רק גדל.

 

בדרך כלל, חברות לניקוי ספות יבצע ניקוי ספות באמצעות קיטור מאחר ושיטה זו נחשבת לאפקטיבית ובאמצעותה אפשר להסיר כתמים מסוגים שונים מהספה שלכם. שיטה זו משלב הזרקה של חומרי ניקיון אל פנים הריפוד ויניקה של החומר כולל הלכלוך והכתמים.

ניקוי ספה ברחובות במחיר משתלם למדי

ניקוי ספות יעלה בדרך כלל כמה מאות שקלים, תלוי בגודל וסוג הספה שלכם. מבדיקות שערכנו, עולה כי ישנם לא מעט פערים במחיר של שירותי ניקוי ספה ברחובות בין חברה אחת לאחרת וזאת מאחר וכל בעל מקצוע רשאי למעשה לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. אנו עוזרים לכם להבין מה המחיר של כל עבודה בתחום ומספקים לכם הצעות אך ורק מהחברות המומלצות ביותר באזור רחובות.