צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות באשקלון

ספות סלון מבד נוטות להתלכלך בכתמים מסוגים שונים. לכן, חשוב לדעת מה עושים כשכתמים נוצרים על ספות הבד שלנו. במאמר הבא נסקור בקצרה את הנושא לרבות, פרוט חלקי אודות המחירים והספקים השונים, המבצעים ניקוי ספות באשקלון. 

מחיר ניקוי ספות באשקלון

מרבית האנשים הזקוקים לכל סוג של שירות, מבררים דבר ראשון, מה מחיר השירות. מחיר ניקוי ספות באשקלון אינו קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג הבד, המעיד על מורכבות הניקוי הנדרש.

 

מומלץ מאוד, בטרם תזמינו חברה המתמחה בניקוי ספות באשקלון, לשלוח לנציג החברה תמונה של הספות, על מנת שיבין את סוג הבד שלכם ומצב הספות באופן כללי.

 

תמחור ניקוי ספות באשקלון מתבצע על פי מושב והוא נע בין 80 ל- 120 ₪. ניקוי ספות המרופדות בבד אימפלה יעלה עוד 20 ₪ למושב. ניקוי ספות בד באשקלון, בסך הכל, אינו יקר ומומלץ ביותר לבצע אותו ולחדש את מראה ספות הסלון. 

 

עלות לניקוי מושב בודד של ספה

עלות לניקוי מושב בודד של ספה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

קצת על ניקוי ספות עור באשקלון

מעבר לניקוי ספות המרופדות בבד, חברות הניקוי מבצעות גם ניקוי ספות עור באשקלון, הכולל גם ניקוי של ספה המרופדת בעור זמש וספות דמוי עור. מחיר ניקוי ספות עור יקר יותר מניקוי ספות בד, היות ומדובר בעבודה מורכבת יותר, הלוקחת זמן ממושך יותר. בנוסף, חומרי הניקיון בהם יש להשתמש, על מנת לבצע ניקיון מקצועי של ספות מעור, יקר יותר גם הוא.

 

ניקוי ספות באשקלון

כיצד ניתן לשמור על מצב ספות טוב ונקי?

להלן מספר רעיונות טובים שיסייעו לכם לשמור טוב יותר על ספות הסלון שלכם:

  • הפכו את צד כריות ספות הסלון, מעת לעת, הדבר יסייע לכם לשמור על כריות מרוככות, שוות ובעלות מגע נעים.
     
  • בצעו שאיבת אבק קבועה מהספות, באמצעות שואב אבק עם ראש מתאים. בצורה זו ניתן למנוע הצטברות של כמויות קשות של אבק שמאוחר יותר, קשה מאוד לנקות. 
     
  • במידה והדבר אפשרי, מקמו את ספות הסלון בנקודה מוצלת של הסלון ולא בשמש. השמש מייבשת את הריפוד ומייצרת בלאי, אותו קשה לנקות בהמשך. 

איפה ניתן לבצע ניקוי ספות באשקלון?

ניתן לבצע ניקוי ספות באחת משתי דרכים: ניקוי ספות במפעל של החברה המבצעת, או ניקוי ספות באשקלון בבית הלקוח. יש מי שיעדיפו לבצע ניקוי מחוץ לבית על מנת לא להתמודד, לאחר מכן, עם ניקוי עבודת הניקוי. מנגד, ישנם אנשים, להם יש מרפסת והם מעדיפים לבצע ניקוי ספות באשקלון בבית הלקוח.

 

במרבית המקרים, ניקוי ספות באשקלון בבית הלקוח, יחסוך לכם זמן יקר. עברו לדף המתאים בפורטל ספות פלוס, השאירו את הפרטים שלכם וקבלו, תוך זמן קצר, מספר הצעות מחיר, לניקוי ספות מבד או מעור באשקלון מחברות שונות המתמחות בכך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

איך להוזיל את המחיר של ניקוי ספות באשקלון?

שתי אופציות עומדות בפניכם, האחת, בצעו ניקוי של יותר מספה אחת, ככל שתתנו יותר ספות, המחיר לניקוי של מושב יחיד יהיה זול יותר. האופציה השנייה, בצעו השוואת מחירים בפורטל ספות פלוס ותוכלו לקבל מספר הצעות מחיר. לאחר מכן, תבחרו בהצעה המשתלמת ביותר מתוכן.