צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי ספות בד

כל מה שתצטרכו לדעת לגבי ניקוי ספות מבד: אילו כתמים נפוצים ואיך חברות ניקוי ספות מקצועיות ידעו לנקות בצורה הטובה ביותר. בעמוד תוכלו להזמין ניקוי ספות בד עד הבית, לראות מחירון ואפילו לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם למצוא ניקוי ספות בד בזול.

מחיר של ניקוי ספות בד

מחיר ניקוי ספות בד משתנה בהתאם למספר גורמים שיקבעו את המחיר הסופי. קודם כל מדובר על סוג וגודל הספה שלכם, כשיש סוגי שיותר קשים לניקוי שעליהם נרחיב בהמשך. בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לחברת ניקוי הספות שתבחרו.

 

עם זאת כן נוכל לשים את ניקוי הספות בטווח מחירים אז הוספנו לכם מחירון ניקוי ספות בד. אם לא מצאתם את סוג הספה שלכם או שתרצו לראות מחירים נוספים תוכלו להסתכל במחירון ניקוי הספות המלא שלנו. שימו לב שחלק מחברות ניקוי הספות ידרשו מינימום הזמנה אז שימו לב לוודא את זה איתם.

מחירון ניקוי ספות מבד

כמה עולה ניקוי ספות בד?

ניקוי ספה מבד רגיל. המחיר הוא למושב.


80 - 120 ש"ח
עלות ניקוי ספה מבד אימפלה

אימפלה הוא בד שדוחה יותר כתמים ובגלל זה גם יותר קשה לנקות אותו והמחיר יותר גבוה.


100 - 140 ש"ח
ניקוי ספה דו מושבים + תלת מושבית

לפעמים חברות יתנו לכם מחיר יותר טוב בשליחת מספר ספות.


450 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

איך מנקים ספות בד בצורה מקצועית?

אחת הבעיות כשאנשים מנסים לנקות ספת בד בעצמם היא שהם לא מכירים מה לעשות ומה לא לעשות בסיטואציות שונות. במקרים שנשפך לכם סוכר או אבקה אחרת שנכנסת בין החריצים שואב אבק של חברה מקצועית ידע לנקות את הספה בצורה מעולה. בנוסף שואב אבק מקצועי יוכל להשתמש בשם שלו ולשאוב אבק שמצטבר על הספה.

 

אם הצורך הוא הסרת כתמים מהספה אז קודם חברת ניקוי ספות מקצועית תדע לא לשפשף את הבד, להשתמש רק בחומרים שמתאימים לניקוי אותו סוג בד, גם אם מדובר בניקוי ספה מבד רחיץ, ולעיתים להשתמש בחומרי חיטוי מתאימים שיפטרו מריחות לא נעימים. חברות ניקוי מקצועיות ידעו להיות זהירות יותר בכל הנוגע לניקוי ספות בד לבנות שנוטות להתלכלך יותר בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

סוגי לכלוכים וכתמים נפוצים

ישנם 3 סוגי לכלוכים עיקריים שבגללם נצטרך לנקות את הספה:

  1. כתם נקודתי: נשפך לכם הקפה של הבוקר על הספה? היה לכם דייט נחמד אבל הוא הסתיים עם כתם של יין אדום על הספה בסלון? אולי אתם צריכים לנקות שתן מספת הבד שלכם כי הכלב הטיל את מימיו על הספה?
     
  2. לכלוך "אבקתי": לצערנו לפעמים נשפכים דברים כמו מלח או סוכר על הספה.
     
  3. לכלוכים שוטפים: הרבה פעמים מצטברים לכלוכים עקב ישיבה ממושכת. הם נוצרים מזיעה או שומן גוף של מי שיושב על הספה לאורך זמן.

 

כתם על ספה מבד

ניקוי ספות בד השוואת מחירים

קודם אמרנו לכם שהמחירים של ניקוי ספות בד מגיעים בטווח מחירים. פה המפתח לנסות למצוא חברת ניקוי ספות בזול. אנחנו ממליצים לכם לקבל מספר הצעות מחיר מחברות ניקוי ספות שונות. בעזרת השוואת מחירים בין חברות ניקוי הספות תוכלו לחסוך בעשרות ואפילו מאות שקלים מבלי להתפשר על איכות השירות.

 

ניקוי ספה מבד

סוגי ספות בד

בגדול אפשר לחלק את ספות הבד לספות מבד סינטטי ולספות מבד טבעי, ולשילוב של השניים, כשהאחרון הוא הנפוץ ביותר. ניקוי ספה מבד סינטטי הוא יותר פשוט מפני שהסיבים לא סופגים מים ולכן פחות סופגים את הכתמים.

 

לכל סוג בד יש שוני שמקנה לו איכות ומרקם מסויים שבגללו בחרנו אותו, אבל זה גם אומר שיש דרכים שונות לניקוי אותו בד. לחצו על סוג הספה שלכם בשביל ללמוד עוד.
 

איך מוצאים חברת ניקוי ספות מומלצת

בשביל למצוא חברת ניקוי ספות בד מומלצת היינו קודם כל מנסים לבדוק המלצות. חיפוש קצר של שם החברה באינטרנט יתן לכם מושג יותר טוב לגבי חוות דעת של לקוחות קודמים ואיכות החברה. בנוסף שימו לב לוודא שתוכלו למצוא חברה שמציעה ניקוי ספות בד בבית הלקוח. אחרי שתדברו איתנו אנחנו נדאג לשלוח לכם שמות של חברות שעושות את זה.