צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי עובש מספה

הספה מראה סימני עובש? כאן תקראו על הגורמים להיווצרות עובש בספוה שלכם, כמה עולה לנקות כתמים מסוג זה ע"י חברת ניקוי ספות וגם איך תוכלו לנסות בעצמכם להיפתר ממנו - קראו וגלו.

כמה עולה ניקוי עובש מספה ע"י חברת ניקוי ספות?

עלות ניקוי עובש מספה נעה בין 350 - 500 ש"ח והיא מתייחסת להליך הסרת כתמים מספה בת שלושה מושבים וכזאת מבד רגיל. המחיר עשוי להתייקר בהתאם לגודל הספה ולכמות כתמי העובש שעל חברת ניקוי הספות להסיר.

מחיר ממוצע לניקוי עובש מספה

מחיר ממוצע לניקוי עובש מספה : 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

 

ניקוי עובש מספה

השוו בין חברות ניקוי ספות וחסכו!

מחפשים גורם מקצועי שיביא לניקוי עובש מספה בבית שלכם? זה הזמן לקרוא לחברת ניקוי ספות או מנקי ספות באמצעות קיטור אשר ידעו להתמודד עם כתמים אלו ולהחזיר את הספה שלכם למצב הקודם שלה. השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם מפורטל ספות פלוס 3 חברות ניקוי ספות, שביניהן תוכלו להשוות במחיר ניקוי הספה שלכם ולחסוך הן בזמני חיפוש והן בלא מעט כסף וכל זה כשירות חינמי וללא שום התחייבות מצדכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

איך לבצע ניקוי עובש מספה באופן עצמאי?

עובש נחשב לחומר חי ונושם והיות והוא כזה, הוא מצריך שימוש בחומרים פעילים ואגרסיביים כדי להיפתר ממנו, כמו חמצן, שחברות ניקוי ספות מקצועיות עושות בו שימוש.

עליכם לקחת בחשבון כי הליך ניקוי עובש מספה עשוי להיות קשה ומורכב לביצוע ואף לגרום לנזק לספה שתתקשו לתקן. אם בכל זאת אתם מאמינים שתצלחו את המשימה הנ"ל - תוכלו לקרוא אודות המדריך מתחת :

 • האמצעים שלהם תיזדקקו לביצוע המדריך: סמרטוט נקי, חצי כוס תמיסת אלכוהול (בריכוז של 70% לפחות),חצי כוס מים חמימים, שואב אבק ומכשיר פן לצורך ייבוש או חשיפה לשמש.
 1. שאבו את הספה שלכם - בצעו שאיבה רוחבית על כל שטחי הספה ובדגש על איזורי העובש כדי לנסות לשאוב חלקי עובש נשירים.
   
 2. ערבבו אלכוהול עם מים - ערבבו חצי כוס אלכוהול עם חצי כוס מים (ניתן גם לדלל עם כוס מים שלמה אם אתם חוששים).
   
 3. ניקוי העובש - טבלו סמרטוט נקי בתמיסת האלכוהול שהכנתם ועיברו על כל הספה ובדגש על איזורי העובש הקיימים. הסיבה למעבר על כל שטחי הספה היא כדי להכחיד איזורים בהם העובש עדיין לא גלוי לעין (כן יש כאלו לצערינו..).
   
 4. ייבוש הספה - הביאו לייבוש הספה ע"י שימוש בפן או מאוורר גדול. ניתן אפילו ע"י חשיפה לשמש - המהווה טיפול נוסף כנגד כתמי עובש.

מהם הגורמים לעובש בספה?

במידה ונתקלתם בכתמי עובש מכוערים על הספה שלכם, דעו כי קיימים לכך מספר גורמים, עליהם נסביר מתחת:

 • לחות - במידה ואתם מאכסנים את הספה במרתפים, באיזורים סגורים ולא מאוווררים או בכאלו שבהם אתם נוטים להדליק מזגן לעתים קרובות - זה עשוי לגרום לספה להזיע בגלל היווצרות לחות, מה שגורם לעובש להופיע.
   
 • זיעה - במקרים בהם אתם מתיישבים על הספה לאחר אימון מיוזע או סתם בגלל שבידיוק סיימת להתקלח ובא לכם לנחות על הפסה עם המגבת, כל אלו יוצרים לחות מלווה בחיידקים הנספגים אל הספה ויוצרים איזור מושלם להתרבות העובש.
   
 • שאריות אוכל - במקרים בהם אתם נוהגים לאכול על הספה וכתוצאה מכך נותרים פירורי מזון, שבמיצטבר הזמן ובשילוב עם הלחות באוויר - גורמים לעובש להופיע בספה.

איך למנוע בשנית הליך ניקוי עובש מספה?

כדי למנוע הליך חוזר של ניקוי עובש מספה, מומלץ שתרחיקו מגע לח מהספה שלכם כגון :

 • זיעה - הימנעו מהתיישב בספה שלכם כשאתם מזיעים או בביגוד רטוב כמו מגבות לאחר רחצה וכד'.
   
 • אכילה - הימנעו מלאכול על הספה ואם זה מקום האכילה המועדף עליכם אז דאגו לנקות את הפירורים שהצטברו על הספה לאחר האכילה.
   
 • לחות באויר - במידה והדלקתם מזגן על קור, דעו כי הדבר מביא להצטברות לחות בחדר, דבר הגורם לבד הספה להזיע. תוכלו למגר את כמות הלחות בחדר בו מצוייה הספה ע"י לחיצה על כפתור "טיפה" במזגן - שתפקידו לייבש את הלחות שבחדר (דבר שחיוני גם כטיפול מונע נגד עובש בתוך המזגן שלכם).

 

דברים שגורמים לעובש בספה כיצד למנוע עובש בספה?
זיעה לא לשבת בספה כשמזיעים
נזילות תקנו נזילה במהירות ויבשו את חלקי הספה הרטובים
אכילה על הספה הימנעו מאכילה על הספה
לחות באויר הפעילו מזגן בחדר על מצב טיפה