צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כתם שמן על ספה

הילדים הפילו פיצה או ספגטי על הספה? לא יודעים איך להוריד כתם שמן מהספה? לפניכם המדריך המלא להסרת כתם שמן על ספה, בשיטת עשה זאת בעצמך או ע"י בעל מקצוע מומלץ לניקוי ספות שיידע לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנקי ספות באזורכם ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

טיפים לניקוי כתם שמן על ספה

ידוע כי כתם שמן על ספה בעיקר ספת בד, אינו ניתן להסרה בקלות והוא אחד הכתמים הקשים ביותר לניקוי. בין אם זה שמן קנולה, שמן זית, חמאה או כל סוג שמן אחר, הוא ייספג במהירות בסיבי הבד ולכן יש קושי בהסרתו לעומת הסרת חומרים אחרים כמו לדוגמא כתמי מים על ספה. התגובה הראשונית שלכם תהיה חשובה וקריטית להמשך הניקוי והתוצאה הסופית. בעמוד זה תקבלו טיפים שיעזרו לכם להבין איך מנקים כתם שמן על ספה.

 

כתם שמן על ספה

ניקוי כתם שמן על ספה - עשה זאת בעצמך

אז איך להוריד כתם שמן מהספה לבד? כפי שציינו למעלה, החלק החשוב והקריטי בניקוי כתם שמן על ספה, הוא התגובה הראשונית. גם אם בהמשך תחליטו להזמין בעל מקצוע לניקוי ספות, הפעולה הראשונית שלכם תעזור לכתם לרדת בצורה יעילה יותר. אלו השלבים שעליכם לבצע:

  1. ספיגת השמן - פזרו על הכתם בהקדם האפשרי חומר סופג שנמצא ברשותכם: טלק/ אבקת סודה לשתייה/ קורנפלור. החומר יספוג אליו את השמן שטרם נספג בספה.
     
  2. ניקוי ושפשוף - כעת הכינו קערת מים רותחים עם סבון ניקוי כלים או השתמשו במסיר כתמים המתאים לריפוד הספה ושפשפו על הכתם בעדינות בעזרת ספוג רך או מטלית.
     
  3. בדיקת מצב - אם אתם מבחינים בכתם מתפורר זה סימן טוב, המשיכו כך עד להסרה מקסימאלית.
     
  4. שטיפה - שטפו במים את החומר שנשאר ואם יש אפשרות פרקו והסירו את הריפוד והכניסו למכונת הכביסה.

מנקה ספות מומלץ לניקוי כתם שמן על ספה

במקרים בהם כתם השמן על הספה חזק ולא הצלחתם להוריד לבד, או שאתם מעדיפים לא לקחת סיכונים מיותרים, בעל מקצוע של ניקוי ספות יידע לעשות זאת בצורה יסודית עם המכשור המקצועי והחומרים האיכותיים ביותר. חשוב לבחור מנקה ספות בעל ניסיון שיידע להתאים את חומר הניקוי לסוג הבד או העור של הספה ויסיר את כתם השמן באופן מוחלט וללא תקלות. השאירו את הפרטים ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנקי ספות באזורכם, וגם תוכלו לחסוך עד 37% במחיר. 


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

מחיר ניקוי כתם שמן על ספה

מחיר ניקוי כתם שמן על ספה יהיה לרוב עבור ניקוי הספה הכולה (על אף שהכתם נקודתי) ויהיה תלוי בעיקר בסוג הבד וגודל הספה. לדוגמא מחיר ניקוי ספת בד לא יהיה דומה למחיר ניקוי ספת עור ומצריך מכשור שונה, חומרים שונים ואופן עבודה שונה. כמו כן ייתכן ומחיר ניקוי כתם שמן מהספה יהיה גבוה עד 20% מניקוי או הסרת כתמים מספה סטנדרטי, כיוון שהוא מורכב וקשה יותר להסרה. לפניכם מחירון ממוצע עבור ניקוי ספות:

מחיר ניקוי כתם שמן על ספה

מחיר ניקוי ספת בד 2 מושבים

המחיר לניקוי כתם שמן עשוי להיות גבוה בעד 20% מהמחיר.


160 - 240 ש"ח
ניקוי ספת עור 2 מושבים

המחיר לניקוי כתם שמן עשוי להיות גבוה בעד 20% מהמחיר.


240 - 300 ש"ח
ניקוי ספת פשתן

ספת 3 מושבים, המחיר לניקוי כתם שמן עשוי להיות גבוה בעד 20% מהמחיר.


220 - 350 ש"ח
ניקוי ספת בד קטיפה

ספת 3 מושבים, המחיר לניקוי כתם שמן עשוי להיות גבוה בעד 20% מהמחיר.


300 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

שאלות ותשובות בנושא כתם שמן על ספה

לפניכם שאלות שנשאלו על ידי גולשים שהעתניינו בניקוי כתם שמן על ספה:

איך לנקות כתם שמן מספה לבד?

פירטנו בעמוד שלבים לניקוי עצמי של שמן על ספה. עם זאת חשוב לוודא כי אתם משתשמים במסיר כתמים שמתאים לסוג הבד שלכם ולפעול בהתאם להוראות יצרן עבור ניקוי בד הספה, כדי למנוע החמרה ונזק לבד. 


ניתן לנקות כתם שמן מספת עור?

כן. לרוב יהיה קל יותר לנקות כתם שמן מספת עור כיוון שהשמן פחות נספג. עם זאת חשוב להגיב מהר פי שציינו ולפנות למנקה ספות מקצועי במידת הצורך.


אפשר להשתמש גם במלח לספיגת השמן בספה?

כן, "כעזרה ראשונה" אם אין חומר חזק לספיגה כמו סודה לשתייה או קורנפלור, ניתן להשתמש במלח שיבצע את אותה הפעולה (אך לא בהכרח באותה עוצמה).