צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הסרת כתם יין אדום מספה

חגגתם עם חברים בסלון ונשפך יין אדום על הספה? לא יודעים איך להוריד את הכתם? בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים להורדת כתם יין אדום מהספה, באופן עצמאי או ע"י מנקה ספות מקצועי באזורכם שתוכלו למצוא דרכנו.

איך להסיר כתם יין אדום מהספה?

לכלוך הספה והישארות כתמים, בייחוד כשמדובר על כתם יין אדום, זה לא נעים וגם קצת מבאס. אך אין צורך להספיד את הספה כיוון שקיימות מספר לניקוי או הסרת כתמים מספה ובפרט כתם יין אדום, עליהם נרחיב בעמוד זה. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי וגם כמובן להזמין חברת ניקוי ספות שתדאג להסרת הכתם באופן יסודי.
 

הסרת כתם יין אדום מהספההסרת כתם יין אדום מספה - עשו זאת בעצמכם

אז איך נוריד כתם יין אדום מספה באופן עצמאי? אלו השלבים שתוכלו לעשות:

 1. ספיגת מיידית של הנוזל - ראשית חשוב לדעת כי התגובה המיידית לאחר שנשפך יין על הספה היא חשובה וקריטית ותשפיע על רמת ספיגת הכתם בספה ובהתאם לכך עלרמת הקושי להסירו. קחו נייר סופג וספגו את היין שטרם נספג.
   
 2. שפשוף עם מטלית רטובה וסבון - קחו מטלית והרטיבו אותה במים ולאחר מכן בסבון כלים ושפשפו בעדינו ובתנועות סיבוביות בשטח הכתם בלבד עד להסרתו המוחלטת. הקפידו לעשות זאת באופן ממוקד כדי לא ליצור כתמים נוספים בשאר הספה.
   
 3. ניקוי עם מטלית לחה לא סבון - לאחר השפשפוף עם הסבון, קחו מטלית לחה ללא סבון והורידו את הסבון שנשאר על הספה.
   
 4. שימוש בחומץ או סודה לשתייה, ניקוי וייבוש - במידה והכתם לא הוסר במלואו, תוכלו לטפטף חומץ או סודה לשתייה על הכתם. לאחר מכן המתינו מספר דקות, נקו עם מטלית לחה והמתינו לייבוש. 
 • חשוב לציין כי שימוש בסבון כלים / חומץ/ סודה לשתייה אינם מתאימים לכל סוגי הספות ויש צורך בבדיקה מקדימה במקום נסתר על הספה בכדי לוודא שהבד אינו ניזוק ואכן עמיד לחומרים אלו. 
 • לפרטים נוספים כנסו למדריך ניקוי ספות בד עשה זאת בעצמך.

מנקה ספות מומלץ להורדת כתם יין מספה

במידה ולא הצלחתם להוריד את הכתם באופן עצמאי או כאשר מדובר בספה עדינה או יקרה לליבכם ואינכם רוצים לקחת סיכונים מיותרים, תוכלו להזמין מנקה ספות מקצועי שהמומחיות שלו היא ניקוי ספות בד או עור שיסיר את הכתם בצורה יסודית. חשוב להזמין חברת ניקוי ספות מומלצת, בעלת ניסיון ועם חוות דעת טובות שתבצע את העבודה ללא תקלות ובצורה הטובה ביותר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנקי ספות מומלצים באזורכם, לערוך השוואת מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר. השאירו את הפרטים וחסכו עד 37% במחיר!

מחיר הסרת כתם יין אדום מספה ע"י מנקה ספות

מחיר הסרת כתם יין מספה ע"י מנקה ספות יעלה בין 200 - 300 ש"ח בממוצע. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג הספה ושיטת הניקוי בהתאם. לדוגמא מחיר ניקוי ספת פשתן יהיה שונה ממחיר ניקוי ספת קטיפה וכו'.

מחיר ממוצע להסרת כתם יין אדום מספה ע"י מנקה ספות

מחיר ממוצע להסרת כתם יין אדום מספה ע"י מנקה ספות: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 • תוכלו לראות מחירים נוספים עבור השירותים של חברות ניקוי ספות בעמוד מחירון ניקוי ספות המלא.

שיטות להסרת כתם יין אדום מספה ע"י מנקה ספות

למנקה ספות מקצועי קיימים המכשירים והחומרים הייעודים עבור ניקוי ספות עור וספות בד. אופן ניקוי הספה יהיה תלוי בסוג הכתם ובעיקר בסוג הספה. אלו השיטות הנפוצות ביותר:

 • הסרת כתם יין מספה ע"י קיטור - שיטת ניקוי המתבצעת ע"י מים חמים היוצאים ממכונת יניקה אל בד הספה. אדי הקיטור מפרקים את הלכלוך הקשה ומשאירים את הספה נקייה. שיטה זו מותאמת לכל סוגי הספות כולל ספות מבד עדין.
   
 • הסרת כתם יין מספה ע"י הזרקה ויניקה - שיטת ניקוי ע"י מכונה מיוחדת המזריקה מים עם חומרי ניקוי לתוך הספה. החומרים סופחים אליהם סוגי לכלוך שונים ובפרט כתם יין ולאחר מכן המכונה יונקת אותם חזרה עם הלכלוך ומשאירה ספה נקייה. שיטה זו אינה מתאימה לספות מבד שעלול להינזק מהזרקת המים.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897834

שאלות ותשובות - הסרת כתם יין אדום מספה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהסרת כתם יין אדום מספה:

האם ניתן להסיר כתם יין אדום מספה?

כן. בניגוד למיתוס הקיים שכתם יין אדום הוא כתם "לכל החיים", ישנן דרכים שונות להסרת כתם יין אדום מהספה גם באופן עצמאי וגם ע"י מנקה ספות מקצועי.


ניתן להוריד כתם יין אדום מספה באופן עצמאי.

כן. יש אפשרות להורדת כתם יין אדום מהספה באופן עצמאי עפ"י השלבים שפירטנו למעלה. 


אפשר לנקות כתם יין אדום מהספה אחרי כמה ימים?

מנקה ספות מקצועי יכול להסיר כתמים קשים כמו יין אדום מהספה גם אחרי כמה ימים. יחד עם זאת ישנה חשיבות לספיגה מיידית של היין לאחר שנשפך, מה שישפיע על רמת הספיגה של היין בבד ובהמשך על רמת הקושי להסירו.