צריכים ניקוי ספות? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

היי, אנחנו ספות פלוס

נעים להכיר, פורטל ניקוי הספות הגדול והמוביל בישראל המכיל מידע, מחירים, מדריכי ניקוי ספות ואפשרות לביצוע השוואת מחירים מהירה, יעילה וחסכונית.

ישר ולעניין, מה תמצאו כאן?

אלו למעשה הן תכולות פורטל ספות פלוס ומה שהוא מציע לגולשיו - לגמריי בחינם!

 • מחירון ניקוי ספות - בפורטל ניתן לראות מחירון ניקוי ספות המציג את מחירי ניקיון הספות מעור ומבד, לפי גדלים, סוגים ועוד. המחירון עדכני ומשוקלל.
   
 • שירות ניקוי ספות מכל סוג הכולל מידע - גלשו בפורטל ותוכלו להנות ממידע נרחב אודות מגוון סוגי בדים וספות שונות.
   
 • מדריכי עשה זאת בעצמך - רוצים לנסות לבד? אפשרי - יש לנו מדור "עשה זאת בעצמך" עם טכניקות ושיטות שכל אחד יכול לנסות בבית.
   
 • שירות בפריסה כלל ארצית - ספות פלוס פועל בפריסה ארצית נרחבת ומעניק פתרון ניקוי ספות במרכז, בצפון, בדרום ובאזור ירושלים.
   
 • שיטת השוואת מחירים מהפכנית - על שיטת השוואת המחירים שלנו אנחנו נרחיב בהמשך הדף, מה שנוכל לומר לכם בקצרה היא שאפשר לחסוך בעשרות אחוזים.

היתרונות שלנו הם החסרונות של המתחרים

לספות פלוס יתרונות רבים, אם קראתם את הפסקה מעלה אתם מבינים כבר שכאן ניתן למצוא הכל תחת קורת גג אחת. בין אם זה האפשרות לנקות כמה סוגי ספות, להבין את מחירי השוק לפני שהזמנתם שירות, לערוך השוואת מחירים או לנקות ספה בעצמכם. אנחנו יודעים להנגיש ולתת לכם את כל המידע הרלוונטי, העדכני ביותר והכי חשוב רגע לפני שאתם מנקים את הספה.

עוד קצת על השוואת המחירים של ספות פלוס

בגלל שנושא השוואת המחירים כלכך חשוב, מעבר לפסקה הקצרה שהסברנו עליו למעלה, רצינו להסביר לכם בדיוק כיצד זה עובד בכמה שלבים פשוטים, אז כך זה קורה:

 1. יוצרים קשר עם הפורטל - המוקד שלנו זמין לשירותכם משעה 8:00 בבוקר ועד השעה 20:00 בערב, כמובן שניתן להשאיר פרטים בטופס במהלך כל שעות היממה ויחזרו אליכם בשעות הפעילות.
   
 2. מאמתים את המידע - בין אם התקשרתם או השארתם פרטים, נציג מטעמנו יחזור לאימות ודקדוק כמה פרטים חשובים, כמו אזור המגורים, סוג הבד בספה והזמינות שלכם.
   
 3. עורכים השוואת מחירים - בשלב הזה אחרי שאימתנו את המידע, אתם מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של נותני שירות מאזורכם המעניקים שירות ניקוי ספות בבית, כעת השוו את ההצעות בינהם.
   
 4. מזמינים וחוסכים - לאחר השוואת המחירים, תגלו כי ניתן לחסוך באופן משמעותי כאשר עושים זאת, לעיתים גם להגיע לחסכון של עשרות אחוזים! אז קדימה, בחרו בנותן השירות המתאים לכם.